Місто

​У Житомирі фірма депутата подарує мобільний планетарій міському палацу культури

27 January 2022, 10:06

ТОВ ТК «Полісся-Продукт», що належить депутату Житомирської міськради Олександру Раковичу, збирається подарувати територіальній громаді мобільний планетарій.

Про це в проєкті рішення сесії Житомирської міськради «Про передачу матеріальних цінностей», оприлюдненому 26 січня.

«Розглянувши лист ТОВ ТК «Полісся-Продукт» та з метою формування сучасної, доступної кожному, просвітницької екосистеми, яка базується на принципах STEAM-освіти, що сприяє розвитку інноваційності і критичного мислення особистості, залучення у сферу культури коштів від надання платних послуг…вирішила 1. Прийняти від ТОВ ТК «Полісся-Продукт» у власність Житомирської міської об’єднаної територіальної громади матеріальні цінності для обладнання мобільного планетарію у якості пожертви згідно з додатком. 2. Передати на баланс комунального закладу «Палац культури» Житомирської міської ради матеріальні цінності для обладнання планетарію, вказані в пункті 1 цього рішення», - йдеться в проєкті рішення сесії міськради.

У додатку до даного проєкту міститься перелік матеріальних цінностей, що передаються, серед яких збірний каркас і купол, проєктор, медіаплеєр, колонки та інше обладнання, а також фільми і ролики. Загальна вартість матеріальних цінностей - 73,4 тис. грн.


Скриншот додатка до проєкту рішення

ТОВ ТК «Полісся-Продукт» - компанія, заснована в Житомирі 20 років тому, керівником і власником фірми, яка займається неспеціалізованою оптовою торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, є депутат міської ради Олександр Ракович (ПП «Пропозиція»).

Як повідомляв Житомир.info, 1 грудня 2021 виконком погодив облаштування майданчика для вигулу собак на вулиці Крошенській в Житомирі. Цей майданчик кілька років тому подарувала місту компанія «Ферпласт», спершу його встановили на вулиці Героїв Десантників, але в 2021 році вирішили перенести на Крошню.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: планетарій Полісся-Продукт Ракович Палац культури  
Матеріали по темі