Влада

Звільнений директор департаменту Житомирської ОДА за минулий рік отримав майже пів мільйона зарплати

28 January 2022, 09:28

Звільнений директор департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Максим Обшта за 2021 рік отримав 467 тис. 818 грн зарплати.

Декларацію перед звільненням Обшта оприлюднив 27 січня 2022 року, останній день роботи на посаді був 31 грудня 2021 року.

Крім зарплати екскерівник департаменту отримав 42 тис. 286 грн пенсії та 1649 грн за викладацьку діяльність в центрі підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради.

Також за рік Максим Обшта збільшив свої грошові активи: декларує 9 тис. доларів готівки (станом на 1 січня 2021 року було 3,5 тис. дол.) та 8 тис. доларів на рахунку в ПриватБанку (було 5,25 тис. дол.).

Зазначимо, що за березень-грудень 2020 року зарплата Обшти в департаменті культури, молоді та спорту ОДА становила 422 тис. 872 грн.

Нагадаємо, 22 грудня стало відомо, що директор департаменту ОДА Максим Обшта написав заяву на звільнення «за угодою сторін», зараз обов’язки директора виконує заступник Сергій Козловець.

Як повідомляв Житомир.info, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко 12 березня 2020 року підписав розпорядження про призначення на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту Максима Обшту: переможець конкурсу пройшов особисту співбесіду з головою ОДА, спецперевірку та отримав погодження від Міністерства культури, молоді та спорту України. До призначення на цю посаду Обшта працював начальником відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Обшта звільнення декларація департамент ОДА  
Матеріали по темі