Події

Розгляд справи про вбивство сімох людей орендарем ставка у Житомирській області знову перенесли: обвинуваченого госпіталізували

14 February 2022, 15:47

У Богунському районному суді Житомира 14 лютого продовжили розглядати справу про вбивство сімох людей орендарем ставка в селі Новоселиця Попільнянського району.

Розгляд справи мали розпочати з допиту експерта, проте на початку засідання адвокати обвинуваченого клопотали перед судом викликати Анатолію Захаренку швидку допомогу через погане самопочуття.

Сам обвинувачений відмовився від медичної допомоги та виявив бажання продовжити розгляд справи.

Проте суд оголосив про перерву для надання медичної допомоги обвинуваченому.

За 40 хвилин Анатолія Захаренка вирішили госпіталізувати через високий тиск.

«На даний час Анатолій Петрович почуває себе не дуже добре, оскільки в нього піднявся тиск – 211/115, якщо я не помиляюся, викликали швидку допомогу, і наразі «швидка» забрала його в лікарню для надання невідкладної медичної допомоги. Судове засідання відклали у зв’язку із тим, що Анатолій Петрович не може брати участь у судовому засіданні. В Анатолія Петровича проблеми з серцем. На жаль, на даний час в медичному закладі, який в установі тримання під вартою, не надається належна медична допомога. Фактично надається медична допомога лише на папері. Ми зверталися із клопотанням, із відповідними запитами, проханнями в суд, з клопотанням щодо перевірки належного надання Анатолію Петровичу медичних препаратів та медичного лікування. У відповіді: майже все надається, деякі ліки замінені на аналоги, проте, як ми бачимо фактично медичне лікування не надається належним чином», — розповідає адвокат обвинуваченого Андрій Шкварко.

Розгляд справи перенесли на 24 лютого.

Нагадаємо, 9 листопада 2020 року в Богунському районному суді Житомира відбулося перше засідання по справі про масове вбивство. 10 лютого 2021 року Вадим Федюнін, який вижив під час стрілянини на ставку в Новоселиці, на суді розповів свою версію подій. 19 травня в суді виступав обвинувачуваний Анатолій Захаренко: запевнив, що гості стріляли в нього перші, він захищався і сам викликав поліцію. 4 червня мали проходити судові дебати, але їх перенесли на наступне засідання. Родичі вбитих зазначали, що вимагають для Захаренка довічне позбавлення волі.

25 серпня 2021 року Житомирський апеляційний суд розглядав апеляційну скаргу обвинуваченого Захаренка на ухвалу Богунського районного суду м. Житомира від 2 серпня 2021 року, якою йому продовжено строк тримання під вартою до 30 вересня 2021 року включно. Обвинувачений хотів вийти під домашній арешт. 14 вересня через неявку потерпілого та одного з адвокатів Богунський районний суд відклав розгляд справи про вбивство сімох людей орендарем ставка в селі Новоселиця Попільнянського району.

27 вересня 2021 року в Богунському районному суді м. Житомира продовжили розглядати справу про вбивство сімох людей орендарем ставка в селі Новоселиця Попільнянського району. Адвокат обвинуваченого клопотав, щоб Захаренку змінили запобіжний захід на домашній арешт через стан здоров’я, а прокурор – про продовження строку тримання під вартою.

23 листопада 2021 року в Богунському районному суді Житомира продовжили розглядати справу про вбивство сімох людей Анатолієм Захаренком. Оскільки 26 листопада спливає термін тримання під вартою Анатолія Захаренка, прокурор клопотав перед судом про продовження терміну на 60 діб. Водночас, адвокат обвинуваченого клопотав про перенесення судового засідання через недовивчення справи та закінчення робочого дня. Сам же обвинувачений говорив про «катування» та обіцяв звернутися до Європейського суду.

24 листопада 2021 року у Житомирі з зали суду госпіталізували обвинуваченого у вбивстві 7 людей Захаренка та перенесли розгляд справи.

25 листопада 2021 року Богунський районний суд Житомира продовжив Захаренку термін перебування під вартою до 23 січня 2022 року, хоча адвокат обвинуваченого клопотав про домашній арешт.

14 січня 2022 року Захаренка госпіталізували із зали житомирського суду під час розгляду справи. 17 січня суд у Житомирі продовжив термін тримання під вартою обвинуваченому у вбивстві 7 людей.

Як повідомляв Житомир.info, 22 травня 2020 року в селі Новоселиця Попільнянського району орендар ставу застрелив сімох киян, які приїхали порибалити. На місці стрілянини правоохоронці вилучили 5 одиниць зброї, одна рушниця належала орендарю ставка. Чоловіку оголосили про підозру, а поліція показала відео огляду місця події. 23 травня Житомирський суд арештував на два місяці 58-річного орендаря ставка Анатолія Захаренка. Згодом єдиний, хто вижив в стрілянині – Вадим Федюнін, ветеран батальйону імені Кульчицького – дав перше інтерв’ю після трагедії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Захаренко суд вбивство Попільнянський район орендар Новоселиця  
Матеріали по темі