Суспільство

СБУ попереджає жителів Житомирської області про контрдиверсійні навчання: можливі перевірки авто і документів

15 February 2022, 10:36

З 15 лютого координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Житомирській області розпочинає багатоетапні контрдиверсійні навчання на Житомирщині.

Про це повідомляє пресцентр СБ України в Житомирській області.

«Тренування проходитимуть до початку березня по всій території Житомирської області із зосередженням особливої уваги на охороні державного кордону та контррозвідувальному прикритті прикордонних районів регіону», – йдеться у повідомленні

Зазначається, що метою навчань є удосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади, перевірка ефективності напрацьованих алгоритмів захисту об’єктів підвищеної небезпеки і ключових державних об’єктів, стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури, електроенергетики та транспортної системи, військових об’єктів, а також виявлення і знешкодження умовних диверсійних груп.

СБУ звертається до житомирян та гостей регіону з проханням із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.

Навчання проходитимуть в максимально наближених до реальних умовах, із використанням спеціальної техніки та озброєння. На окремих територіях можливе тимчасове обмеження чи заборона пересування людей і транспорту, здійснюватиметься перевірка документів, огляд автомобілів тощо.

«Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини», – запевняють у СБУ.

Громадянам нагадують про необхідність лишатися пильними.

«Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти до Управління СБУ в Житомирській області за телефонами (0412) 47 21 52 і (096) 563 02 07, електронною поштою usbu_zhr@ssu.gov.ua або іншим зручним способом», – просять у Службі безпеки.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці листопада 2021 року в Житомирській області правоохоронці провели масштабні тренування на випадок ускладнення обстановки на державному кордоні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: СБУ навчання  
Матеріали по темі