Місто

Забудовники Житомира обирають сертифіковане газове обладнання у «104.uа Клієнтський простір»

15 February 2022, 11:41

При виборі житла в сучасній новобудові варто звернути увагу на її місце розташування, інфраструктуру, якість використаних матеріалів. Втім дуже важливо, щоб оселя була затишною та теплою. У одному з найбільших житлових комплексів Житомира просторі квартири мають сучасне планування, а головне — у них вже встановлене газове обладнання для індивідуального опалення: котли компанії ЕКА, потужністю 24 кВт.

«Ми обрали саме ці котли через їхню якість, надійність, простоту в монтажі і простоту в обслуговуванні. Там немає нічого складного, підключається він дуже просто, спеціалісти це роблять за 15 хвилин, потім просто потрібно регулювати температуру і ніяких проблем у вас не виникає. Цей котел на 24 кВт. Він може використовуватись, як і в однокімнатній квартирі на 40 кв. м, так і в трикімнатній квартирі на 85 кв. м. Тому ці котли ми закупили на цілий під’їзд, у нас 70 різних квартир, однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних, цей котел підходить до будь-якої квартири», — розповідає виконроб на об’єкті «Грандсіті Домбровський» Артем Зелений.


Можливість індивідуально обрати газове обладнання стало однією з переваг комплексної послуги газифікації «під ключ».

«З АТ «Житомиргаз» ми працюємо вже не перший рік, це не перший об’єкт який газифікується. Це дуже зручно, ми замовили проєкт, виконали монтаж, зробили перший пуск газу, встановили котел і «Житомиргаз» взяв його на обслуговування та гарантію. Для забудовників, для людей, це прекрасний варіант», — каже виконроб на об’єкті «Грандсіті Домбровський» Артем Зелений.

Допомагають підібрати обладнання менеджери «104.uа Клієнтський простір». Усе обладнання ліцензоване та має сертифікати якості. Серед переваг сучасних котлів — високий ККД, тепловіддача і клас продуктивності. Таким чином у помешканні тепло, а газ споживається економно.

«Продаємо газові котли міжнародних брендів, маємо власний імпорт таких компаній, як Baymak, ЕСЕ, Demir Dokum. Вони знаходяться вже на наших складах і ми можемо оперативно надати нашим споживачам. Також ми працюємо і з міжнародними компаніями такими, як Viessman, Vaillant Аriston, де теж можна замовляти котли, колонки та газове обладнання. Ми активно співпрацюємо із забудовниками, на сьогоднішній день у нас є дев’ять клієнтів, які придбали нашу продукцію на більше ніж 400 одиниць котлів», — каже менеджер з продажів обладнання Олександр Вербельчук.

Персональні менеджери Клієнтського простору враховують усі побажання кожного клієнта, а широкий асортимент обладнання дає можливість обрати саме те, що необхідно. Приміром, для таунхаусів забудовник обрав котли європейської компанії Арістон.

«Це наш проєкт із 14 таунхаусів, з 14 квартир. Ми розглядали концепцію електрокотлів, але мешканці вже очікували газ і вони самі хотіли газове опалення. Ми зробили газифікацію, дивилися де брати котли, і найкраща пропозиція, це дійсно було економічно вигідно, була від «Житомиргаз». Ми брали двоконтурні котли на опалення на гарячу воду. В нас і матеріали якісні, і вікна якісні, ми брали більш преміум-сегмент», — говорить представниця забудовника таунхауси на Мальованці Вікторія Рудакова.

Придбавши газове обладнання у «104.uа Клієнтський простір», клієнт отримує не лише гарантію якості, фахівці «Житомиргазу» виконають доставку, монтаж та підключення газового обладнання. Також надають супутні послуги з обслуговування.

«З 2021 року ми надаємо повний комплекс послуг від підключення до мережі до індивідуального підбору газового обладнання. Замовити послугу газифікації під ключ, яка включає в себе, як приєднання до газової мережі, так індивідуальний підбір газового обладнання на його встановлення, заміни вже застарілого газового обладнання можна в будь-якому відділенні 104.ua Клієнтський простір. Фахівці АТ «Житомиргаз» виконають дану роботу із залученням найкращих якісних матеріалів та кваліфікованих кадрів, швидко, якісно, у зручний для клієнта час», — розповідає начальниця відділу інжинірингу Марія Борейко.

АТ «Житомиргаз» понад 65 років працює з газовими мережами. Досвід фахівців у поєднанні з новітніми технологіями дозволяє виконувати роботи будь-якого рівня складності. А широкий асортимент та різні цінова категорія газового обладнання дає можливість обрати оптимальний варіант, як забудовникам, так і власникам приватних помешкань.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз  
Матеріали по темі