Влада

Бюро економічної безпеки оголосило конкурси на посаду начальника територіального управління у Житомирській області

16 February 2022, 17:54

Бюро економічної безпеки оголосило конкурси з відбору керівників територіальних управлінь.

Про це 16 лютого повідомила пресслужба БЕБ.

«Обиратимуть керівників 23 територіальних управлінь БЕБ України за високими стандартами та вимогами до компетентностей. Вся інформація щодо початку проведення конкурсу на вакантні посади державної служби розміщується на Єдиному порталі вакансій державної служби career.gov.ua. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://career.gov.ua, а також на офіційному сайті БЕБ у розділі «Конкурси». Прийом документів триватиме до 26 лютого 2022 року», - йдеться у повідомленні.

В оголошенні про конкурс на посаду начальника Територіального управління БЕБ у Житомирській області зазначається, що посадовий оклад становитиме 33 тис. 600 грн, також передбачена надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу» (3% посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50% посадового окладу), надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця, інші виплати, премії – у разі встановлення.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні 12 травня 2021 року Кабмін прийняв постанову про створення Бюро економічної безпеки, яке змінить податкову міліцію і буде займатись усіма злочинами у сфері економіки, а 3 листопада – постанову про територіальні органи БЕБ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: БЕБ конкурс вакансія  
Матеріали по темі