Політика

​У Романові почалось будівництво очисних споруд за ініціативи депутата від «Нашого краю»

23 February 2022, 15:25

У Романові Житомирської області стартувало будівництво очисних споруд. Ці роботи ініціював та фінансував депутат Житомирської обласної ради від «Нашого краю» Ігор Ходак.

«Разом з командою однодумців формуємо шляхи фінансування такого масштабного будівництва. Як підприємець та ініціатор проєкту вже виділив кошти для реалізації першого етапу. Це той об’єкт комунальної сфери, який вкрай потрібен Романову. Звісно, попереду непростий та ємкий процес, але виклики не лякають, вони гартують і формують список завдань. Особиста ініціативність та відповідальність стоїть в основі майбутнього розвитку усієї громади», - зазначив Ігор Ходак.

Продуктивність нового об’єкту – 340 м3/добу. В планах побудувати кілька блоків очистки. Перший етап будівництва фільтрувальної станції дозволить вивчити вплив на довкілля та підготувати відповідну документацію.

Адже своєчасне очищення стоків, в першу чергу, важливе для екології. Воно запобігає непоправному забрудненню водойм, ґрунту та ґрунтових вод. Забруднена вода порушує всю екосистему на кілометри навколо. Це негативно впливає на здоров’я людей, флору та фауну.

Пресслужба політичної партії «Наш край»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Наш край Романів очисні споруди  
Матеріали по темі