Місто

​У Житомирі провели квест «День звитяги», приурочений до 104-ї річниці з дня звільнення міста від більшовицьких окупантів

23 February 2022, 17:26

Дев’ятнадцять команд з навчальних закладів та громадських організацій Житомира 23 лютого взяли участь у квесті «День звитяги», який присвячений 104-ій річниці з дня звільнення Житомира від більшовицьких окупантів підрозділами Армії УНР.

«Сьогодні вже традиційно втретє поспіль відбуватиметься квест, присвячений дню звільнення Житомира від більшовиків, яке відбулося саме цього дня в 1918 році підрозділами Армії УНР. Зараз, на жаль, й досі триває війна за незалежність з тим же ворогом. Ми хочемо згадкою про ті події у цікавій формі квесту для молоді передати їм ті знання про цікаві локації, цікавих особистостей з історії нашого міста. Ми зосереджені на командах з навчальних закладів від шкіл міста, але запрошуємо представників громадських організацій, хоча здебільшого 85% — команди від шкіл. Дві вікові категорії, 12-14 років, 14-16 років. Команди складаються з п’яти осіб та капітана команди, це повнолітній педагог організатор чи вчителі захисту України. Станом на вчорашній вечір зареєструвалося 16 команд і ще сьогодні дві команди телефонували, аби зареєструватися. Переможці в двох вікових категорій отримають призи, це будуть туристичні спорядження», — розповідає директор КУ «Пластовий молодіжний центр» Житомирської міської ради Захар Маковський.

Команди отримують у телеграм-каналі карту, на якій 18 точок з історичними місцями нашого міста, які пов’язані з подіями боротьби за українську державність. На кожній з них є QR-код із завданнями. Учасники квесту самі прокладають собі маршрут. На виконання всіх завдань дається лише дві години.

Учасники квесту кажуть: перш за все, прийшли за новими знаннями та позитивними емоціями.

«Ми називаємося «Соколовки», бо ми з куреня імені Марусі Соколовської, відповідно така назва. Вирішили взяти участь в квесті, бо його організовують наші друзі з Пласту, і ми також з Пласту, ми зібралися командою і хочемо так само взяти участь. Ми хочемо отримати перемогу, нові знання, оскільки я знаю, що тут будуть точки інструкторські, це буде практика певних знань», — каже Юліанна.

«Ми представляємо сьогодні школу № 30. Наша команда називається «Астра». Ми завжди приймаємо участь в різних заходах, які нам пропонує наше місто, наша школа, тому ми завжди любимо бути у вирі житті нашого міста. Ми очікуємо отримати якихось дуже незвичних емоцій, заряд позитиву та енергії, нам подобаються ці відчуття», — говорить Вадим.

Нагадаємо, 6 вересня 2021 року з майстер-класами, квестами та іграми на Михайлівській у Житомирі скаути відзначили початок нового Пластового року.

Як повідомляв Житомир.info, 20 серпня 2021 року на полігоні під Житомиром хлопці та дівчата з табору «Легіон» навчалися військовій майстерності.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: квест Пласт УНР  
Матеріали по темі