Влада

Вилучати техніку та транспорт під час воєнного стану можуть лише військкомати, - Житомирський обласний ТЦК та СП

14 March 2022, 11:09

Вилучення техніки та транспортних засобів для потреб оборони під час воєнного стану на території області можуть здійснювати лише територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Житомирської області (колишні військкомати – ред.).

Про це 14 березня попереджає Житомирський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

«У випадках коли транспортні засоби вилучають невідомі особи ніби для потреб армії чи тероборони, НЕГАЙНО повідомляйте начальникам відділів ТЦК та СП і ні в якому разі не передавайте іншим особам», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час дії воєнного стану часткові наряди для вилучення техніки вручаються і керівникам підприємств, і власникам транспортних засобів, тобто фізичним особам.

«Це документ, який підписаний головою відповідної РВА спільно із начальником ТЦК та СП. Власники зобов’язані ці автівки доставити у місце, визначене начальником Територіального центру комплектування та соціальної підтримки до пункту попереднього збору техніки. Порядок виконання військово-транспортного обов’язку визначений постановою КМУ №1921 «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов'язок». Там же є і порядок компенсації шкоди, завданої транспортним засобам, а також порядок повернення», - наголошують в обласному ТЦК та СП.

Оперативну інформацію від силових структур України станом на 14 березня 2022 року читайте тут

Нагадаємо, на початку березня логістичний центр при Житомирській військовій адміністрації складав реєстр транспортних засобів, які можуть бути залучені для перевезення переселенців, вантажів та гуманітарної допомоги.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 24 лютого 2022 Путін почав війну з Україною: близько 5:00 розпочалися ракетні обстріли військових об'єктів по всій Україні та уздовж кордону – від Луганська до Житомира. О 6:50 президент Володимир Зеленський оприлюднив звернення щодо введення воєнного стану, через годину після цього Верховна рада проголосувала за проєкт закону про затвердження указу президента «Про введення воєнного стану в Україні». Ввечері 24 лютого президент підписав указ про створення на базі ОДА військових адміністрацій, а згодом своїм указом оголосив загальну мобілізацію по всій країні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна техніка військкомат автомобіль ТЦК та СП воєнний стан 
Матеріали по темі