Місто

Директор водоканалу пояснив житомирянам, чому в «кабінетах» показники лічильників перевищують фактичні та як їх відкоригувати

30 March 2022, 19:29

До КП «Житомирводоканал» надходять скарги від містян стосовно некоректних показників лічильників, які з’явилися в їхніх персональних кабінетах у березні. Містяни зазначають, що вказані значення спожитої води вищі за фактичні.

Про це у зверненні 30 березня розповів директор комунального підприємства Андрій Нікітін. Він також пояснив, чому так сталося та як це виправити.

«Є така важлива інформація. Бачу велику кількість скарг та нарікань на те, що показники, які ви бачите у персональному кабінеті, зараз більші, ніж ті, які у вас є фактичні. Це відбулося через те що, у попередній місяць не було можливості передати вами показники, ми зробили прогнозоване нарахування. Але ви ні в якому разі з цього приводу не переживайте. Ми все це відкоригуємо. Зараз у нас є можливість приймати ваші телефонні дзвінки в наш кол-центр. Він працює зараз з 9-ї до 17-ї години. Ви можете звертатись туди. Разом з цим, хотів би повідомити, що у зв’язку з тим, що в зоні бойових дій була перебита лінія, за рахунок якої працюють телефони нашого кол-центру, він не є стабільним. Але, тим не менше, ми працюємо для того, щоб виправити цю ситуацію. Будь ласка, звертайтесь. Якщо у вас є можливість залишати показники через Facebook у месенджері, будь ласка, звертайтесь, пишіть нам. Ми також будемо все це приймати. Навіть якщо у вас немає можливості передати показники лічильника і ви переживаєте через те, що у вас будуть робитися прогнозні нарахування, будь ласка, не переживайте, нічого в цьому страшного немає. Ви можете сплачувати за фактично спожиту воду. Ми згодом все відкоригуємо», – запевнив Андрій Нікітін.


Насамкінець керівник водоканалу подякував споживачам, які знайшли можливість оплатити послуги водопостачання та водовідведення за попередній місяць.

Щоб скорегувати показники приладів обліку води та лишити актуальні показники водоканал дає такі телефонні лінії:

0 800 752 553

0412 550 552

063 108 11 19

067 411 53 50

Нагадаємо, у зверненні 17 березня директор «Житомирводоканалу» Андрій Нікітін попередив про шахраїв, що представляються контролерами та намагаються потрапити до помешкань житомирян, розповів про відновлення сервісів та попросив заплатити за використану воду.

Як працює КП «Житомирводоканал» у воєнний час, дивіться у відеосюжеті від 29 березня 2022 року

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал Нікітін вода показники  
Матеріали по темі