Місто

Житомирська спеціалізована ДЮСШОР оголосила тендер на 1 млн грн за послуги по утриманню футбольного поля стадіону «Полісся»

11 April 2022, 11:34

Житомирська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради 8 квітня оголосила тендер на послуги з утримання футбольного поля та прилеглих територій.

Відповідне оголошення опубліковане в системі «Прозорро».

Тендер збираються провести 26 квітня 2022 року. Початкова ціна закупівлі – 1 млн грн, послуги мають надаватися до 31 грудня 2022 року, адреса надання послуг – вул.Фещенка-Чопівського. Загальна площа обслуговування – 106 соток, в т.в.ч площа футбольного поля 78 соток, прилеглих територій 28 соток.

Опис предмету закупівлі:

3 послуги – вичісування газону механізованим способом,

3 послуги – зачистка газону після вичісування,

11 послуги – аерація газону механізованим способом пальцями типу «гвіздок»,

1 послуга – аерація газону механізованим способом з виїмкою грунту (кернів),

1 послуга – збір кернів з поверхні поля механізованим способом,

2 послуги – піскування за допомогою топдресера з урахуванням вартості піску, що відповідає стандарту USGA,

2 послуги – втирання піску в траву,

1 послуга – запуск системи поливу,

1 послуга – консервація системи поливу,

7 послуг – обробка газону штанговим оприскувачем з застосуванням рідких та водорозчинних добрив, біостимулянтів ICL, а також біологічних препаратів захисту рослин,

2 послуги – внесення добрив концентрованих азотних за допомогою Accupro,

2 послуги – внесення добрив ICL Sierrablen plus 18-5-18 за допомогою Accupro,

1 послуга – внесення добрив Sierrablen Plus 19-5-19 за допомогою Accupro,

1 послуга – внесення добрив Sierrablen Plus 5-28-0 за допомогою Accupro,

3 послуги – внесення добрив ICL Pro Turf 15-5-15 за допомогою Accupro,

1 послуга – внесення добрив ICL Pro Turf 12-5-20 за допомогою Accupro,

1 послуга – внесення добрив ICL Sportmaster 4-12-12 за допомогою Accupro,

1 послуга – підсів суцільний з врахуванням вартості 88 кг насіння Poa Pratensis Jacklin seed,

16 послуг – транспортні послуги, доставка техніки,

1 послуга – внесення добрив ICL Sportmaster СRF mini 24-5-11 за допомогою Accupro.

Зауважимо, що це вже третій оголошений цього року тендер на утримання футбольного поля на центральному житомирському стадіоні «Полісся».

28 січня був оголошений тендер, переможцем якого стала ФОП Кобзіна Оксана Ігорівна (Київська область) з пропозицією 999 тис. грн, але тендер відмінили через «неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель».

23 березня був оголошений ще один тендер, єдиним учасником якого була ФОП Кобзіна Оксана Ігорівна, ці торги визнали такими, що не відбулися: «Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій».

В 2021 році тендер на утримання футбольного поля і прилеглих територій проводили в березні, початкова ціна була 600 тис. грн, а переможцем стало київське ТОВ «Грассер» з пропозицією 584 тис. 400 грн.

Нагадаємо, 26 березня 2021 року житомирський ФК «Полісся» вперше зіграв домашній матч на реконструйованому стадіоні «Полісся». 1 квітня голова ОДА Віталій Бунечко провів брифінг на оновленому стадіоні і озвучив, що подальша його реконструкція може коштувати від 75 до 100 мільйонів гривень.

Як повідомляв Житомир.info, реконструкція житомирського центрального стадіону «Полісся» тривала більше 15 років: вперше про реконструкцію головної спортивної арени Житомира заговорили в далекому 2005 році. Відтоді це «будівництво довжиною у вічність» пережило вісьмох голів Житомирської облдержадміністрації, Віталій Бунечко – дев’ятий. 22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся».

Відеосюжет про дев’ять голів Житомирської облдержадміністрації, спочатку десятки, а згодом і сотні мільйонів гривень та 15 років будівництва дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон тендер футбольне поле 
Матеріали по темі