Місто

Компанія «Артхаус Груп»: Рівень довіри до ЗСУ – розпочинаємо будівництво нового житлового комплексу на 300 квартир

13 April 2022, 15:21

Світанок 24 лютого 2022 року поділив життя кожного українця на «до» і «після». Війна зруйнувала плани, змістила пріоритети, змінила думки і бажання. Проте розпалила у серцях незламну віру у світле майбутнє нашої України, бажання відбудовувати її та оновлювати.

Попри війну чимало компаній, усвідомлюючи свою важливу політичну й соціальну роль, відновлюють роботу. Серед них і будівельна компанія «Артхаус Груп», яка відома в Житомирі такими об’єктами як ЖК «Домашній», ЖК «Вільський», ЖК «Олімп», ЖК «Смарт СІТІ», ЖК «Сімейний». Забудовник не лише повернувся до завершення об’єктів ЖК «Смарт СІТІ» та ЖК «Сімейний», а й розпочинає будувати новий житловий комплекс, який матиме назву ЖК «Домашній 2».

Зі слів директора компанії Андрія Добжанського, з очевидних причин це рішення було непростим, проте почуття соціальної відповідальності та віра у ПЕРЕМОГУ стимулювали розпочати задумане.

«Ми відновили роботу фактично 3 тижні тому, а саме завершуємо ЖК «Смарт СІТІ» та ЖК «Сімейний», а це свідчить про відновлення робіт цілої галузі, від постачальників до підрядників. Спектр робіт надзвичайно широкий, а роботи інтенсивні та складні. Проводимо фасадні роботи, інжинірингові роботи, облаштування мереж будинку, зʼєднуємо їх з міськими мережами та здійснюємо роботи з благоустрою. За ці 3 тижні ми фактично відновили та перевірили усі необхідні нам процеси. Впевнившись у позитивному результаті, ми прийняли рішення почати будівництво нового житлового комплексу, як і було у планах «до». Він буде мати назву ЖК «Домашній 2» та розташовуватиметься біля ЖК «Домашній», на вулиці Євгена Рихліка. Це буде багатоповерхівка на 300 квартир. Попередньо ми консультувалися з місцевою владою, обговорювали початок випробувальних робіт, а саме забивання паль. Були певні хвилювання, адже роботи із забивання паль передбачають специфічний шум та поштовхи. Переймалися, що це може бути не на часі. Однак нас запевнили в протилежному і запросили починати працювати якнайшвидше, аби ми всі поверталися до наших звичних шумів – звуків живого міста, яке має будуватися та оновлюватися.

Зазначу, що початок нового будівництва – це потужний сигнал і відповідальний крок. Але мужність наших військових надихає і кожного з нас до рішучих вчинків на своїх місцях. Одне діло завершувати об’єкти, які знаходяться на фініші, а радикально інше – розпочати щось нове, адже для робіт по великому ЖК потрібна стабільно велика кількість спеціалістів, будівельних матеріалів, чітка логістика та організація різнопланових процесів. Так, буде непросто, однак ми впевнені в успішному завершенні будівництва житла для сотень сімей та ще більш твердо віримо у ПЕРЕМОГУ, у щасливе «після». Разом, крок за кроком, з вірою у серці та кропіткою працею кожного ми збудуємо квітучу та сильну Україну, про яку так мріємо і яку так мужньо захищаємо усіма силами та усією країною», – каже Андрій Добжанський.

Також забудовник інформує, що відновили свою роботу й офіси житлових комплексів.

«Від самого початку до сьогодні ми були на звʼязку, а з минулого тижня раді запросити і в офіси, де можна отримати вичерпну інформацію по кожному з обʼєктів», – зазначають у компанії.

Адреси та контакти:

ЖК «Смарт СІТІ»
офіс знаходиться неподалік будівельного майданчика, на парковці ТРЦ «Глобал», за адресою вул. Грушевського, 98а
телефон: 068 390 2323
сайт: http://www.smartcity.zt.ua
zhk.smartcity@gmail.com

ЖК «Сімейний»
вул. Домбровського, 75
телефон: (097) 778 2800
сайт: https://www.simeynyi.zt.ua/
zhk.simeynyi@gmail.com

ЖК «Домашній 2»
вул. Євгена Рихліка, 11
телефон 068 955 4545
сайт http://dom-zt.com.ua/uk/
zhk.domasniy@gmail.com

Будівельна компанія «АртХаус Груп» – ласкаво просимо додому!

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АртХаус Груп забудовник будівництво новобудова будинок квартира Домашній ЖК житловий комплекс  
Матеріали по темі