Місто

Тимчасову переправу на житомирській трасі відкрито: вартість проїзду до Києва знижено

18 April 2022, 09:09

У столиці поступово відновлюється робота громадського транспорту та міжобласного автобусного сполучення, тож уже можна планувати подорож до відносно безпечних куточків нашої країни.

Раді повідомити, що наразі запрацювала автостанція на центральному залізничному вокзалі Києва, де відновилось регулярне автобусне сполучення з Дніпром, Полтавою, Черкасами, Уманню, Кропивницьким, Білою Церквою, Сарнами, Одесою, а також з Сумами та Харковом. Окрім того, із залізничного вокзалу столиці курсують поїзди, в тому числі міжнародні, якими можна дістатися сусідньої Польщі.

Вже працюють усі станції Київського метрополітену, тож дістатися Центрального залізничного вокзалу столиці не є проблемою для людей, котрі прибули до Києва.

Що ж стосується житомирян, то вони легко можуть дістатися столиці регулярним автобусним рейсом від офіційного перевізника, який нещодавно відновив свою роботу. Комфортні автобуси щоденно відправляються з автостанції «Житній ринок» і прямують саме до головної транспортної розв’язки країни – до залізничного вокзалу Києва.

Станом на ранок 18 квітня відкрито тимчасову переправу на житомирському напрямку, тож дістатися до Києва відтепер можна швидше. У зв'язку з цим місцевий перевізник знизив вартість квитка на рейс Житомир-Київ до 200 гривень.

Забронювати квиток або дізнатися більше актуальної інформації щодо часу відправлення та вартості проїзду за маршрутом Житомир-Київ (залізничний вокзал) можна у диспетчера за номером телефону 068-277-57-75.


Нагадаємо, з 10 квітня відновився рух автобусів Житомир-Київ, що прямують від автостанції Житній ринок до залізничного вокзалу столиці.

Як повідомляв Житомир.info, з 12 квітня з центрального автовокзалу «Житомир» відновили рух регулярного автобусного рейсу до Вінниці.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомир-Київ маршрутка автобус проїзд квиток бронювання залізничний вокзал  
Матеріали по темі