Місто

ЖК «Мистецькі ворота» – життя продовжується

19 April 2022, 09:59

Наше рідне місто і вся країна переживають складні часи. Війна змінила наше життя, змусила мільйони сімей покинути свої домівки і шукати прихистку в безпечніших регіонах. Більшість громадян розцінюють своє нове місцеперебування, як тимчасове. Люди хочуть і мають намір повернутися додому.

Компанія забудовника протягом останніх 6 років реалізувала та успішно здала в експлуатацію такі об‘єкти як: ЖК «Полісся» , ЖК «Перлини Корбутівки» та на стадії будівництва ЖК «Grand City Dombrovskyi». І, незважаючи на важку ситуацію в країні, адаптується до нових реалій та продовжує будувати та здавати в експлуатацію свої об‘єкти.

Від надійного забудовника ЖК «Мистецькі ворота» повністю готовий черговий об’єкт з благоустроєм прилеглої території та переданий на баланс ОСББ. Це означає , що вже зараз можна робити ремонт, облаштовувати свою оселю та заселятись.

Від забудовника на вибір пропонуються однокімнатні та двокімнатні квартири. В вартість квадратного метру кожної квартири забудовник включає: котел, бойлер, лічильники води та електроенергії, вхідні двері, склопакет та введення всіх необхідних комунікацій у квартиру.

А для тих, хто хоче розвивати свій бізнес у житловому масиві, є гарна пропозиція – комерційне приміщення площею 73 м2.

Життя продовжується! Попри всі складнощі, ми віримо в нашу перемогу, віримо у наше майбутнє, віримо в Україну та починаємо відбудовувати нашу Країну разом!

Нерухомість в ЖК «Мистецькі ворота» – інвестиція у ваше майбутнє.

З цінами на квартири та нежитлові приміщення можна ознайомитись за тел.: (097) 44 66 777.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: новобудова квартира забудовник житло Мистецькі ворота  
Матеріали по темі