Влада

У Житомирській області президент призначив голів двох РДА та керівника новоутвореної селищної військової адміністрації

19 April 2022, 12:31

Президент Володимир Зеленський розпорядженням від 18 квітня 2022 року провів кадрові зміни в Житомирській області.

Звільнив В’ячеслава Авраменка з посади голови Новоград-Волинської райдержадміністрації і призначив головою цієї РДА Івана Туровського.

В’ячеслав Авраменко був призначений на посаду голови Новоград-Волинської РДА 12 лютого 2021 року. Іван Туровський після звільнення з посади голови Баранівської РДА з березня 2021 року працював на посаді першого заступника голови цієї РДА.

Призначив головою Житомирської райдержадміністрації Олександра Хомича, який був першим заступником голови цієї РДА і після звільнення Юрія Денисовця виконував обов'язки голови.

Олександр Хомич розпорядженням президента від 15 листопада 2019 року був призначений на посаду голови Чуднівської РДА і розпорядженням від 5 березня 2021 року звільнений з цієї посади.

Крім того, указом президента утворена Народицька селищна військова адміністрація Коростенського району Житомирської області. Начальником цієї адміністрації призначений Олег Ярмолюк – голова Народицької селищної ради.

Нагадаємо, 13 квітня поліція повідомляла, що продовжує фіксувати свідчення воєнних злочинів, вчинених російськими окупантами на півночі Житомирської області: у чотирьох селах Народицької громади, звільнених від ворожих військ російської федерації, тривають необхідні слідчі дії і заходи з відновлення безпекового простору для місцевих жителів. Про перші дні війни та життя в окупації правоохоронцям розповідали жителі сіл Давидки і Грезля.

Як повідомляв Житомир.info, в інтерв’ю «Укрінформ», яке було оприлюднене 31 березня, керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко говорив, що в Житомирській області окуповані чотири села Народицької громади неподалік Чорнобильської зони. Після деокупації у Народицькій громаді 3 квітня 2022 року розпочалися роботи із зачистки сіл від вибухонебезпечних предметів, повертатися до своїх осель людям не радили, але не всі дослухаються.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: призначення РДА звільненння президент Народичі Новоград-Волинський 
Матеріали по темі