Влада

У Коростені відремонтують покрівлі овочесховища та гаражу міської лікарні за майже 700 тис. грн

29 April 2022, 14:48

Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради 27 квітня уклало дві угоди з ТОВ «Будхауселіт» на ремонт покрівлі овочесховища та гаражу вартістю 699,6 тис. грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

За умовами укладених угод, ТОВ «Будхауселіт» до 25 травня 2022 року має завершити поточний ремонт покрівлі гаражу КНП «Коростенська ЦМЛ КМР» за 374,3 тис. грн та поточний ремонт покрівлі овочесховища за 325,2 тис. грн.

ТОВ «Будхауселіт» зареєстроване в Коростені у 2019 році. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал - 1 тис. грн. Власником фірми є Денис Матиль і Максим Кухарчук.

Замовник провів закупівлі по новій спрощеній процедурі «Українська визвольна війна». Ця процедура дозволяє проводити закупівлі товарів та послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони без застосування процедур, визначених Законами України «Про публічні закупівлі» та «Про оборонні закупівлі».

Зауважимо, що 31 березня КНП «Коростенська центральна міська лікарня» вже укладала дві аналогічні угоди з ТОВ «Будхауселіт» на ремонт покрівель овочесховища та гаражу КНП «Коростенська ЦМЛ КМР». Однак тоді вартість робіт була дешевшою: ремонт покрівлі овочесховища – 289,8 тис. грн, поточний ремонт покрівлі гаражу – 290,1 тис. грн. 25 квітня замовник та підрядник розірвали угоди за згодою сторін.

Нагадаємо, наприкінці вересня 2021 року звільнився директор Коростенської центральної міської лікарні Микола Ходаківський. Це той керівник лікарні, у якого, за даними слідства, директор департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик вимагав хабар. В жовтні цього ж року стало відомо, що директором комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради буде Сергій Ковердун, який з січня 2020 року очолював КП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» і в 2015-2021 роках був депутатом Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина».

Що закуповували під час війни виконавчий комітет Житомирської міської ради, обласна рада та облдержадміністрація за 61 день війни, читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, Служба автомобільних доріг у Житомирській області у березні поточного року уклала три угоди на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг в Житомирській області за 264 млн грн, за місяць вартість послуг знизилась у 2,5 раза.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лікарня тендер Коростень ремонт ЦМЛ  
Матеріали по темі