Влада

Додаткові роботи з капремонту бердичівського басейну обійдуться в 15,4 млн грн: оголосили тендер

12 May 2022, 11:05

КУ «Міський плавальний басейн» у Бердичеві провів коригування проєкту капітального ремонту і тепер замовляє виконання додаткових робіт по об’єкту за 15,4 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, оголошеній 11 травня на ресурсі ProZorro.

У технічному завданні зазначається, що підрядник має провести демонтажні роботи, відремонтувати дно басейну, обхідні доріжки, улаштувати покриття з керамічних плиток, облицювати поверхні стін керамічними плитками, відремонтувати вхід в підвал та інше. Закінчити капітальний ремонт підрядник має до 31 грудня 2023 року.

Тендерні пропозиції замовник приймає до 29 травня, аукціон запланований на 30 травня 2022 року.

Зауважимо, що за коригування проєктної документації КУ «Міський плавальний басейн» заплатив Житомирській філії інституту «НДІпроектреконструкція» 209,3 тис. грн.

Нагадаємо, капітальний ремонт плавального басейну було розпочато у 2017 році за кошти місцевого бюджету. На ресурсі ProZorro Житомир.info знайшов три угоди укладені з ТОВ«АртХаус» на капітальний ремонт басейну, загальна вартість угод склала 31,7 млн грн. Першу угоду було укладено у березні 2018 року – тоді вартість робіт склала 19,7 млн грн. У квітня 2020 року замовник уклав ще одну угоду з підрядником на додаткові роботи вартістю 4,5 млн грн. На початку осені 2021 року з ТОВ «АртХаус» уклали третю угоду на 7,5 млн грн.

Капітальний ремонт плавального басейну у Бердичеві включений в програму «Велике будівництво» президента Зеленського.

Як повідомляв Житомир.info, 13 січня 2022 року перша заступниця голови ОДА інформувала присутніх, що область в поточному році отримає з ДФРР 214 млн грн, але більша частина коштів піде на завершення розпочатих раніше проєктів. Зокрема, 18,7 млн грн на капітальний ремонт плавального басейну в місті Бердичеві.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бердичів ремонт тендер басейн 
Матеріали по темі