Влада

Що закуповував виконком Житомирської міської ради за два місяці війни та кому платив

19 May 2022, 12:59

З початку повномасштабного вторгнення російського агресора на територію України та до кінця квітня, виконавчий комітет Житомирської міської ради провів закупівель на майже 700 тис. грн. Окрім цього були проведені і інші видатки на потреби територіальної оборони, які належать до інформації з обмеженим доступом.

Про це йдеться у відповіді на запит, наданій Житомир.info 18 травня виконавчим комітетом Житомирської міської ради.

З 24 лютого по 29 квітня 2022 року виконавчий комітет Житомирської міської ради провів 56 закупівель на суму майже 700 тис. грн. За ці кошти Житомирська міська рада купувала дезінфікуючі засоби, оплачувала інтернет та мобільний зв'язок, купувала воду, паливо, послуги з охорони та обслуговування ліфтів.

Детальний список закупівель нащо витрачали кошти та кому платили:

на дезінфікуючі та миючі засоби витратили 75,5 тис. грн: 24,9 тис. грн заплатили ТОВ «Клім Стрім» та 50,6 тис. грн – підприємцю Юрію Василенко;

ТОВ «Клім Стрім» - засноване у 2014 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на неспеціалізованій оптовій торгівлі, статутний капітал – 50 тис. грн . Власниками фірми є Ігор Коцюба та Олександр Вірьовкін

ФОП Василенко Юрій Федорович зареєстрований в Житомир, основним видом діяльності підприємця є оптова торгівля іншими товарами господарського призначення.за паперові вироби для гігієни та пакети для сміття міська рада заплатила Юрію Василенко 12,7 тис. грн;

за питну воду заплатили підприємцю Віталію Ренгвельському 10,4 тис. грн;

ФОП Ренгвельський Віталій Францович зареєстрований в Житомир, основним видом діяльності підприємця є забір, очищення та постачання води.

ремонт комп’ютерної техніки обійшовся в 3,8 тис. грн, послуги надавало ТОВ «Комел»;

ТОВ «Комел» зареєстроване в Києві в 1996 році. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням, статутний капітал - 1 млн грн. Бенефіціарними власниками фірми є Караван Олександр Сергійович та Караван Володимир Сергійович.

за обслуговування ліфтів заплатили 9,9 тис. грн: 2 тис. грн заплатили ПП «Житомирліфт-сервіс»,4,8 тис. грн - ТОВ «Ремліфтмонтаж», 3,1 тис. грн ПП «Ремонтне підприємство «Житомирліфтремонт»;

ПП «Житомирліфт-сервіс» заснований у 2007 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на виробництві підіймального та вантажно-розвантажувального устаткування, статутний капітал – 100 грн. Власником фірми є Сергій Пономарьов.

ТОВ «Ремліфтмонтаж» заснований у 2021 році у Бердичеві. Спеціалізується фірма на інших будівельно-монтажних роботах, статутний капітал – 20 тис. грн. Власником фірми є Іван Шевчук.

ПП «Ремонтне підприємство «Житомирліфтремонт» засноване у 2005 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на інших будівельно-монтажних роботах, статутний капітал – 0 грн. Власником фірми є Ігор Слободенюк..

за обслуговування програмного забезпечування заплатили Ігорю Ронському 4,2 тис. грн;

ФОП Ронський Ігор Васильович зареєстрований в Житомирі, основним видом діяльності підприємця є консультування з питань інформатизації.

за охорону приміщення 308,2 тис. грн заплатили ТОВ «Компанія Форпост;

ТОВ «Компанія Форпост» засноване у 2003 році в Житомирі. Основним видом діяльності фірми є діяльність приватних охоронних служб, статутний капітал – 120 тис. грн. Бенефіціарним власником фірми є Олег Корх – депутат Житомирської обласної ради від партії «Європейська Солідарність».

мобільний та міський зв'язок обійшовся міському бюджету у 37,7 тис. грн: 6,1 тис. грн заплатили ПрАТ «Київстар», 31,6 тис. грн ПАТ «Укртелеком»;

за автозапчастини заплатили Оксані Іщук 3,6. тис грн;

ФОП Іщук Оксана Олегівна зареєстрована в Житомирі у 2007 році. Основним видом діяльності підприємниці є роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів.

за послуги заправки, відновлення картриджів та ремонту принтерів заплатили ТОВ «Комел» 22,3 тис. грн;

пальне на 68,2 тис. грн закупили у ТОВ «Вест Кард»;

ТОВ «Вест Кард» заснований у 2020 році у Луцьку. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі твердими, рідкими, газоподібним паливом і подібними продуктами, статутний капітал – 1 млн грн. Бенефіціарними власниками фірми є Сергій Лагур та Степан Івахів

за цілодобове спостереження заплатили ТОВ «Вежа безпеки 112» 6 тис. грн;

ТОВ «Вежа безпеки 112» засноване у 2020 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на електромонтажних роботах, статутний капітал – 10 тис. грн. Власником фірми є Михайло Кюркчу.

систему пожежної сигналізації обслуговував ТОВ «Пожсервіс» за 2,3 тис. грн;

ТОВ «Пожсервіс» засноване у 2004 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на лісопильному та стругальному виробництві, статутний капітал – 20,5 тис. грн. Власниками фірми є Василь Дем’янець, Олександр Марчук та Оксана Кожевнікова.

за експлуатаційні послуги пов’язані з утриманням майна міська рада заплатила ОСББ «Лятошинського 15Б» 3 тис. грн;

ОСББ «Лятошинського 15Б» зареєстроване у 2021 році у Житомирі та спеціалізується на комплексному обслуговуванню об’єктів.

за офісний папір заплатили 95 тис. грн підприємцю Юрію Радушинському;

Радушинський Юрій Вікторович зареєстрований як ФОП з 2017 року у Житомирі. Основним видом діяльності підприємця є неспеціалізована оптова торгівля.

за інтернет заплатили 5,8 тис. грн: 1,2 тис. грн заплатили ТОВ «Айпіком» і 4,6 тис. грн підприємниці Олені Сєрих;

ТОВ «Айпіком» заснований у 2010 році в Житомирі. Основним видом діяльності є діяльність у сфері проводового електрозв'язку, статутний капітал – 1 тис. грн. Бенефіціарним власником фірми є Оксана Привіденцева.

Сєрих Олена Петрівна зареєстрований як ФОП у 2006 році у селі Іванівка, Житомирського району. Основним видом діяльності підприємниці є інша діяльність у сфері електрозв'язку.

за вивезення та захоронення сміття заплатили КП «Автотранспортне підприємство 0628» ЖМР 16,8 тис. грн;

за веб-хостинг заплатили Сергію Москаленко 3,8 тис. грн;

ФОП Москаленко Сергій Вікторович зареєстрований як ФОП у 2004 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на комп'ютерному програмуванню.

Що закуповували під час війни виконавчий комітет Житомирської міської ради, обласна рада та облдержадміністрація за 61 день війни, читайте тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: закупівлі міська рада воєнний стан 
Матеріали по темі