Місто

У Житомирі Укрпошта відкрила перше відділення за час війни

19 May 2022, 16:10

Всього Укрпошта з початку війни відкрила 11 відділень зв'язку. І перше нове відділення 10010 відкрилося 19 травня у Житомирі по вул. Малікова, 20, яке обслуговуватиме близько 10 тисяч жителів обласного центру.

«Ми продовжуємо оновлення наших відділень і сьогодні відкрили перше у цьому році відділення. Жителям буде зручніше отримувати наші послуги, адже ми збалансували та розподілили кількість відвідувачів із сусідніх відділень у нове. Мешканці можуть у ньому скористатися нашими послугами: отримати пенсію чи соцдопомогу, які виплачуємо відповідно до того, як надходять кошти від Пенсійного Фонду, оплатити комунальні послуги через Укрпошту, надіслати перекази, посилки, отримати ліки, продукти тощо. Також продовжуємо проєкт пересувних відділень, аби кожен жителі незалежно від того, мешкає він у місті чи селі отримував весь спектр послуг компанії», - відзначив директор Житомирської філії Укрпошти Дмитро Шулевський.

Загалом у Житомирі надають поштові та фінансові послуги 23 відділення. А у Житомирській області працюють 441 відділення: 369 стаціонарних та 72 пересувних. Загалом з початку воєнних дій вже 266 пересувних відділень Укрпошти почали працювати у 9 областях України.

Крім того, з початку війни Укрпошта комп'ютеризувала 79 сільських відділень поштового зв’язку в Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, Полтавській, Луганській, Кіровоградській та Івано-Франківській областях. Таким чином 125 тис. українців, що проживають в селах де мешкає понад 1200 жителів, отримали доступ до фінансових послуг.

Нагадаємо, в Укрпошті працює близько 6 тисяч відділень, перелік тих, що працюють, можна переглянути за посиланням.

Пресслужба Укрпошти

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: відділення Укрпошта  
Матеріали по темі