Влада

Мер Житомира призначив керівників двох комунальних підприємств – ТТУ та «Парк»

31 May 2022, 13:22

Мер Житомира Сергій Сухомлин в останні дні травня призначив керівників двох комунальних підприємств.

26 травня Сухомлин підписав розпорядження про призначення з 1 червня 2022 року Сергія Лазарєва на посаду начальника КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».

Зазначимо, що Лазарєв працював на посаді заступника начальника ЖТТУ і з 15 листопада 2021 року був в.о. начальника цього підприємства.

Нагадаємо, 12 листопада 2021 року начальник комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Андрій Нечуйвітер був звільнений із займаної посади «у зв’язку із закінченням терміну дії контракту». У жовтні 2021 керівнику житомирського ТТУ повідомили про підозру: через службову недбалість чиновника бюджету міста завдано збитків на понад 3 млн грн.

Розпорядженням від 30 травня мер призначив з 1 червня 2022 року Сергія Бондара на посаду директора комунального підприємства «Парк».


Нагадаємо, в середині березні стало відомо про звільнення директора КП «Парк» Ігоря Леонченка, майже через два місяці оприлюднили розпорядження про звільнення Леонченка з 9 березня 2022 року «за угодою сторін».

Як повідомляв Житомир.info, в інтерв’ю 14 квітня мер Житомира Сергій Сухомлин розповідав про двох керівників комунальних підприємств, які з першого дня вторгнення не брали активну участь в житті міста і написали заяви про звільнення: директор КП «Парк» Ігор Леонченко та директор КП «Центр інвестицій» Рудольф Гельфанд. Зауважимо, що за час дії воєнного стану звільнені «за угодою сторін» ще кілька керівників комунальних підприємств: з 24 лютого – директор КП «Об'єднана дирекція кінотеатрів міста» Роман Беленюк; з 27 квітня – директор КП «Житомиртранспорт» Анна Манцевич.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: призначення ТТУ Лазарєв КП парк Бондар розпорядження  
Матеріали по темі