Місто

У Житомирі вже обстежили більше 260 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок російських обстрілів

1 June 2022, 10:44

У Житомирі збільшується кількість обстежених об’єктів, які зазнали руйнувань внаслідок російських обстрілів.

Про це повідомили на засіданні міськвиконкому 1 червня.

«Попереднє рішення приймалося 12 травня, кількість будинків збільшується, тому є необхідність внести зміни: додається 13 об’єктів до першого переліку – об’єкти соціальної сфери, житлово-комунального господарства та виробничої сфери і 40 житлових будинків», - пояснив представник управління житлового господарства.

Заступник мера Сергій Кондратюк зазначив, що обстеження проводять щодня та складають технічні звіти, тому кількість об’єктів, які зазнали пошкоджень, збільшується. Крім того, люди, які виїхали та повертаються у Житомир, та ті, хто був травмований і зараз виписався з лікарні, виявляють в своїх оселях руйнування.

Станом на 1 червня загальна статистика пошкоджених будівель у Житомирі: 236 житлових будинків і 25 інших об’єктів.

Нагадаємо, 12 травня Житомирський міськвиконком затвердив перелік з 208 пошкоджених ворожими обстрілами об’єктів, з яких 17 зруйновані повністю: сума збитків становила понад 200 млн грн. На Богунії 24 травня комунальники розпочали прибирати уламки зруйнованих будинків, які постраждали внаслідок російських авіаударів у березні.

Як повідомляв Житомир.info, 15 квітня 2022 року, рішенням виконкому Житомирської міської ради була утворена комісія для обстеження зруйнованих і пошкоджених об’єктів, яких задокументовано 180, з них повністю зруйновано 18 і частково пошкоджені – 162. 22 квітня у Житомирі комісія проводила обстеження будівлі гуртожитку на Корбутівці, який був зруйнований внаслідок ворожого авіаудару 8 березня.

Фотоогляд наслідків наслідки російських авіаударів по цивільних об’єктах у Житомирі дивіться тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком житло обстріл руйнування Кондратюк 
Матеріали по темі