Місто

У Житомирі чоловік зробив «сюрприз» сусідам: в 24 квартирах багатоповерхівки з конфорок газових плит потекла вода

2 June 2022, 17:23

Мешканці житомирської триповерхівки на вул. Коцюбинського 1 червня звернулися до аварійно-диспетчерської служби «Житомиргазу» через відсутність блакитного палива, натомість з конфорок газових плит текла вода.

Про це 2 червня повідомила пресслужба АТ «Житомиргаз».

«Аварійна бригада, що прибула на виклик та встановила: газова система двох під’їздів заповнена водою. Причиною стало несанкціоноване втручання в систему газопостачання. В результаті мешканці 24 квартир залишилися без газопостачання. Вода потрапила до газових приладів абонентів та вивела з ладу прилади обліку газу. Газовики вже виконали аварійно-відновлювальні роботи. Метрологи підприємства здійснили демонтаж лічильників газу для подальшої перевірки працездатності. Оскільки вода потрапила і до підземного підвідного газопроводу, фахівцям «Житомиргазу» довелося провести додаткові земляні роботи, злити усі залишки води із газової системи будинку та газових мереж», - йдеться у повідомленні.

Порушник встановлений та повністю визнає свою провину, наразі підраховуються завдані збитки. Відповідно до акту про порушення правила безпеки систем газопостачання, винуватець відшкодує витрати, які понесли як мешканці, так і газорозподільна компанія.

«Нагадуємо, що встановлювати, переносити, замінювати чи ремонтувати газові прилади мають право лише спеціалісти із відповідною кваліфікацією та дозволом на виконання газонебезпечних робіт. Будь-які втручання в систему газопостачання без відома АТ «Житомиргаз» заборонені! Не будьте занадто самовпевненими! Не наражайте на небезпеку себе і оточуючих!», - зазначається у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, в серпні 2021 року мешканець однієї з житомирських багатоповерхівок самовільно втрутився в газову мережу та «запустив» у неї воду, таким чином понад 240 квартир у двох будинках на вулицях Домбровського і Небесної сотні лишилися без газопостачання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз газ вода газопостачання  
Матеріали по темі