Місто

У Житомирі вже нарахували більше 300 пошкоджених і зруйнованих російськими авіаударами об’єктів, є проблеми з демонтажем

28 June 2022, 15:23

У Житомирі 28 червня на засіданні виконкому внесли зміни до переліку об'єктів, які зазнали руйнувань або були пошкоджені через збройну агресію росії. Кількість змінюється відповідно до звернень, які подають люди.

«Збільшилася кількість звернень від мешканців, суб'єктів господарювання, тому нам треба внести зміни. Об'єктів соціальної інфраструктури – 32 об'єкти, з них: 8 закладів освіти, 7 охорони здоров’я, 3 адмінбудівлі, 7 об'єктів житлово-комунального господарства, 6 виробнича сфера та 1 фізкультурно-оздоровчий комплекс», - говорить заступник начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко.

Відповідно до нового переліку, у місті налічується 282 об'єкти житлового фонду, які потребують капітального або поточного ремонту, а деякі підлягають демонтажу.

«Нове будівництво 18 об’єктів – це два багатоквартирних і приватні будинки. Капітальний ремонт - 36, поточний ремонт – 235, реконструкція 5 об'єктів», - каже Андрій Оніщенко.

У місті вже проводяться роботи з прибирання уламків зруйнованих будинків та демонтажу. Проте, деякі містяни проти проведення таких робіт.

«Демонтовано було повністю два будинки, частково було вивезено будівельне сміття за бажанням мешканців. Проблемний об'єкт, багатоквартирний будинок БОС 1/304 і Чумацький шлях, 20 – це багатоквартирний будинок. Тобто мешканці відмовились від проведення демонтажу, відповідно будинок зараз не демонтований», - розповідає заступник начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко.

Нагадаємо, 12 травня виконком Житомирської міської ради затвердив перелік з 208 зруйнованих і пошкоджених об’єктів. 24 травня на Богунії у Житомирі комунальники розпочали прибирати уламки зруйнованих будинків, які постраждали внаслідок російських авіаударів у березні.

Як повідомляв Житомир.info, 15 квітня 2022 року, рішенням виконкому Житомирської міської ради була утворена комісія для обстеження зруйнованих і пошкоджених об’єктів. 22 квітня у Житомирі комісія проводила обстеження будівлі гуртожитку на Корбутівці, який був зруйнований внаслідок ворожого авіаудару 8 березня. 2 червня розпочалися роботи щодо демонтажу будівлі, але мешканців обурило, що їх не попередили про початок робіт.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком демонтаж обстріл Оніщенко житло  
Матеріали по темі