Влада

Перевізники Житомирської області почали частіше скаржитися на «нелегалів», в ОВА збирали робочу групу

28 June 2022, 16:50

У Житомирській області збільшилась кількість нелегальних пасажирських перевезень.

Як інформує пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації, про це 28 червня йшлося на засіданні обласної робочої групи з питань боротьби з нелегальним перевезенням пасажирів автомобільним транспортом.

Очолила засідання перша заступниця начальника ОВА Наталія Остапченко.

«Так, під час засідання було обговорено збільшення кількості функціонування нелегальних перевізників на Житомирщині, зокрема в Андрушівській, Чуднівській, Баранівській, Коростишівській громадах, а також в інших населених пунктах Бердичівського, Новоград-Волинського, Коростенського та Житомирського районів», – йдеться у повідомленні.

Директорка департаменту регіонального розвитку ОВА зазначила, що останнім часом почастішали випадки надходження листів від перевізників області з проханням вирішення проблем нелегальних перевезень в області.

За результатами засідання обласна робоча група вирішила:

- Відділу державного нагляду (контролю) у Житомирській області Державної служби України з безпеки на транспорті, Управлінню патрульної поліції у Житомирській області та у разі необхідності із залученням фахівців обласної робочої групи, рекомендувати:

• активізувати роботу щодо виявлення та усунення із ринку пасажирських перевезень нелегальних перевізників;

• у межах компетенції провести рейдові перевірки фактів викладених у листах перевізників Житомирської області;

- Відділу державного нагляду (контролю) у Житомирській області Державної служби України з безпеки на транспорті на виконання листа Міністерства інфраструктури України забезпечити надання до Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації (щомісяця до 20 числа) інформацію про виявлення нелегальних перевізників, які без оформлення відповідних дозвільних документів здійснюють перевезення пасажирів на території Житомирської області;

- Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації посилити контроль за роботою автоперевізників області по дотриманню законодавства про автомобільний транспорт.

Нагадаємо, розпорядженням від 7 травня 2022 року голова Житомирської облдержадміністрації (нині – обласна військова адміністрація) Віталій Бунечко створив обласну робочу групу з питань боротьби з нелегальним перевезенням пасажирів автомобільним транспортом. Очолила робочу групу заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Як повідомляв Житомир.info, у січні 2019 року Житомирська ОДА анонсувала, що в області розпочнуть формувати «чорні списки» нелегальних перевізників для притягнення їх до відповідальності.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: перевезення перевізник пасажирські перевезення робоча група  
Матеріали по темі