Місто

В житомирських закладах освіти буде безкоштовне харчування для дітей, батьки яких зараз воюють

6 July 2022, 10:10

У закладах дошкільної та загальної середньої освіти Житомирської міської територіальної громади харчування для дітей, батьки яких зараз воюють, буде безкоштовне.

Таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету 6 липня 2022 року.

«Ми просимо внести зміни до рішення, додавши до переліку пільгових категорій вихованців, батьки яких на сьогоднішній день воюють і захищають територіальну цілісність України. Наше попереднє рішення надавало, відповідно до закону України про статус ветеранів війни і соціальний захист, пільги для дітей, батьки яких мають статус учасника бойових дій і ті, які брали участь в антитерористичній операції (АТО) на території Луганської і Донецької областей. Враховуючи те, що на сьогоднішній день воєнні дії розширилися за межі цих областей, просимо надати захист таким родинам і доповнити пункт словами «або інших територій, де в період виконання цих завдань велися чи ведуться бойові дії», - сказала заступниця директору департаменту освіти Світлана Ковтуненко.

Вона наголосила, що ця пільга не відповідає закону України, це рішення виключно виконавчого комітету Житомирської міської ради, яке буде використовуватися для захисту родин, які «сьогодні беруть участь у війні».

Нагадаємо, 1 грудня 2021 року виконком встановив нову вартість харчування в школах та дитсадках Житомира.

Як повідомляв Житомир.info, з 1 вересня 2022 року школярі та студенти повернуться на навчання до закладів освіти офлайн. Очні заняття в школах планують розпочати за безпечної ситуації в регіон та виконання закладами певних вимог. На початку червня в Житомирській області розпочали підготовку до нового навчального року з урахуванням безпекової ситуації. Міністр освіти 3 липня пояснив, що батьки, які мають сумнів щодо безпекової ситуації та не хочуть віддавати дитину на очне навчання, можуть обрати іншу форму: дистанційну, індивідуальний графік, екстернат.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком харчування школа дитсадок Ковтуненко війна  
Матеріали по темі