Влада

У селі Новоград-Волинського району фірма місцевого депутата за майже 4 млн грн відремонтує дороги

6 July 2022, 11:56

Чижівська сільська рада 28 червня уклала дві угоди з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» на поточний ремонт дорожнього покриття у Новоград-Волинському районі вартістю 3 млн 971 тис. грн.

Про це йдеться в договорах, опублікованих 5 липня на ресурсі ProZorro.

За умовами договорів, ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» має відремонтувати дорожнє покриття до 22 серпня 2022 року. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету.

У першій угоді мова йде про поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Шевченка в селі Чижівка Новоград-Волинського району. Вартість укладеної угоди з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» склала 1 млн 859 тис. 584 грн.У другій угоді мова йде про поточний ремонт автомобільної дороги від села Рихальське до села Маринівка Новоград-Волинського району. Вартість укладеної угоди з фірмою склала 2 млн 111 тис. 154 грн.Замовник провів закупівлі по спрощеній процедурі «Українська визвольна війна». Ця процедура дозволяє проводити закупівлі товарів та послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони без застосування процедур, визначених Законами України «Про публічні закупівлі» та «Про оборонні закупівлі».

У коментарі Житомир.info у Чижівській сільській раді пояснили, що закупівлю провели відповідно до постанови №169, як нагальна потреба (постанова від 28.02.2022 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» - ред.).

«Договір уклали з підрядником ТОВ «Новоград-Волинські шляхи», тому що він у нас на території один, і щоб з кимось швидше було укласти угоду», - повідомили у сільській раді.

ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» зареєстроване в 2002 році у Новоград-Волинському районі в селі Майстрів. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. Власниками фірми є Юлія Табалюк, Вадим Табалюк, Віталій Табалюк - директор фірми, а заодно і депутатом Новоград-Волинської міської ради від партії «Європейська Солідарність» та Станіслав Табалюк - депутат Чижівської сільської ради.

Нагадаємо, 8 жовтня 2021 року управління житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради уклало угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» на благоустрій території вздовж берегу річки Случ. Вартість укладеної угоди - 545,3 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info у вересні 2021 року ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» та ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» розіграли між собою тендер на 760 тис. грн з ремонту вулиці Новоград-Волинського. Обидві фірми належать депутатам Новоград-Волинської міської ради, які разом входять до постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: закупівля дорога ремонт Табалюк ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» депутат 
Матеріали по темі