Політика

«Вбиваємо колективного внутрішнього путіна!», - депутат Житомирської райради Олександр Міщенко

11 July 2022, 17:59

Днями, депутат Житомирської районної ради Олександр Міщенко, розмістив публікацію на своїй сторінці фейсбук із заголовком про боротьбу із «колективним внутрішнім путіним»:

«Відстоюючи права громадян та дотримання вимог законодавства України в різних історіях, дуже часто доводиться потрапляти в ситуацію, коли твоя законна діяльність не подобається порушникам закону.

Так протягом останніх тижнів довелося потрапити в різні історії, де реагуючи на звернення громадян, працюєш та доводиш порушення законодавства через офіційні висновки контролюючих органів, вимагаєш усунення порушення законодавства і отримуєш безпідставне звинувачення у вимаганні хабаря у сумі 25 000 $. Це історія протизаконного будівництва та загорожі земель поруч із Богунським кар‘єром, гр. Платоном Агеєв. В результаті мною подана заява про вчинене кримінальне правопорушення до поліції. Але знаходяться «активісти», які одразу знімають відоемультфільми і закликають мені відрубати руки за чесну та справедливу позицію.

В іншому випадку сотні жителів Житомира, придбали квартири у сучасних новобудовах, і сьогодні в їхньому дворі накопичується лайно, дітки граються поруч із озером нечистот, при цьому також забруднюється річка Тетерів, а коли підтримуєш громадян, та закликаєш міську раду терміново ліквідувати катастрофічну ситуацію і здійснити ремонт каналізаційно-насосних систем за рахунок Житомирської міської ради, то отримуєш у відповідь купу негативу від міських чиновників, і та ж купа лайна переадресовується на мою адресу.

Щодо роботи Житомирської районної ради, то взагалі не має на чому клейма ставити, особливо коли я зробив запит на інформацію і отримав цифри премій керівництва ради від 100 до 295%, то одразу усі законні мої вимоги, як депутата, почали ігноруватися, і депутати-колеги окрім кнопки «утримуюсь» нічого протиставити не можуть. Це зрада місцевого самоврядування районного рівня. І з цим точно потрібно щось робити.

Є і історія систематичного забруднення Швиридівського ставку на річці Крошенка зі сторони міського сміттєзвалища, це взагалі треш, фільтрат, що накопичується на сміттєзвалищі, а це практично отрута для довкілля, роками попадав до водного об‘єкту, забруднюючи його. І коли ти піднімаєш це питання, закликаєш припинити це ганебне явище, оцінити наслідки екологічного лиха, та розпочати шукати шляхи ліквідації наслідків забруднення, то знову купа бруду направляється на мою адресу.

Вчорашня історія із громадським діячем який увірвався у робочий час до приміщення Житомирської військової адміністрації, де я працюю радником, взагалі перевершила усі попередні випадки. Виявляється це був підприємець, питання щодо видобутку піску якого виносилося на останній сесії Житомирської районної ради, і за свою депутатську позицію, отримав знову у ті самі ворота. Результат - знову звернення до поліції про вчинене кримінальне правопорушення, а саме перешкоджання роботі депутата місцевої ради та ін.

На минулому тижні виступив із офіційним зверненням про підтримку арештованого молодого хлопця, волонтера, який на мою думку дуже багато зробив та допоміг військовим і цивільним з першого дня війни, і знову за свою позицію отримав шантажі, брудну критику та провокативні коментарі.

Я вже мовчу, коли постійно піднімаю питання щодо безгосподарності комунальних служб міста Житомира, в порівнянні із бойовим Харковом, у нас від слова «взагалі» відсутній господарник міський голова. Але це, за словами більшості інертних і байдужих громадян, не на часі, бо в країні війна.

Так, в Україні продовжується війна, але це і час для повного перезавантаження на місцях, без сильного та господарчого тилу хлопцям військовим буде набагато важче перемогти ворога.

Отож напрошується один висновок - коли з’являється такий спротив та активність сумнівних діячів навколо моєї діяльності, значить я дійсно виконую вірну роботу, саме це і є діяльність направлена проти «внутрішнього колективного путіна», який нічого змінювати на місцях не планує, а навпаки марнує дорогоцінний час для зміцнення та розвитку України.

P.S. Позитивом у цій всій історії - є неймовірна підтримка громадян, люди дійсно хочуть бачити зміни на місцях, а наші військові повинні розуміти, що в тилу також проходить боротьба за краще наше майбутнє!

Україна обов‘язково переможе!

Слава Україні!» - йдеться у публікації депутата Олександра Міщенко.

Депутатська діяльність Олександр Міщенка спрямована на захист інтересів громадян та виконання доручень виборців, у межах повноважень наданих чинним законодавством України. Він увесь час намагається працювати так, щоб виправдати довіру виборців.

Нагадаємо, що депутат Житомирської районної ради Олександр Міщенко, обраний від виборчого округу №1 (Богунський р-н, м. Житомир), представляє та захищає інтереси, як своїх виборців, так і працює з усіма жителями Житомирського району, завжди готовий допомагати кожному в міру своїх можливостей та повноважень.

«Моя громадська приймальня депутата, яка знаходиться у приміщенні Житомирської районної ради, за адресою - 10003, м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1 - завжди відчинена та кожного виборця. Прийом громадян проводиться кожної другої середи місяця з 11:00 до 13:00, для звернень громадян працює електронна пошта alexavto82@gmail.com, фейсбук-сторінка» - зауважив Олександр Міщенко.

Пресслужба депутата Житомирської районної ради Олександра Міщенка

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Міщенко депутат райрада  
Матеріали по темі