Суспільство

У Бердичеві вартість проїзду зросла до 12 грн, але лише в автобусах, обладнаних GPS-трекерами

21 July 2022, 14:08

Проїзд у громадському транспорті Бердичева з 21 липня 2022 року коштуватиме 12 гривень.

Про це 19 липня повідомила пресслужба Бердичівської міської ради.

«Встановити тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Бердичеві 12,00 грн за одну поїздку. Рішення, затверджене членами виконавчого комітету, вступає у силу з 21.07.2022 року. Окремим пунктом у рішенні чітко окреслено: новий тариф розповсюджується на транспортні засоби, обладнані GPS-трекерами», - йдеться у повідомленні.

Наявність трекерів та чіткі графіки руху – це те, на чому особливо наполягали весь останній час представники міської влади та особисто мер Сергій Орлюк.

«У громаді чудово розуміли й розуміють необхідність коригування тарифів, наголосив міський голова вже на засіданні виконкому, втім місто має контролювати перевізників, а людям має бути зручно відслідковувати пересування, припустимо, «двійки», «десятки» чи «четвірки». Тому й було поставлено ребром питання про те, що транспорт стовідсотково повинен бути облаштований трекерами, трекери повинні працювати, і, якщо той чи інший транспортний засіб виїхав на маршрут, його рух повинно бути «видно». Якість обслуговування, інформування громадян про оновлені графіки руху, діючі GPS-трекери – це те, що буде посилено контролюватися, попередив перевізників Сергій Орлюк», - наголошує міська рада.

У разі невиконання будь-якого з цих пунктів влада залишає за собою право передивитися затверджені 12 грн у бік зменшення.

Нижче – інформація з презентації на засідання виконкому Бердичівської міської ради

Нагадаємо, влада Житомира не виключає підвищення вартості проїзду в громадському транспорті і станом на кінець червня опрацьовувала пропозиції перевізників.

Як повідомляв Житомир.info, з 29 січня 2021 року в Житомирі діє новий тариф на проїзд у громадському транспорті: готівкова оплата в електротранспорті – 8 грн, в маршрутках – 10 грн, транспортною карткою було дешевше. Зараз у Житомирі в приватних автобусах безготівковий розрахунок відсутній: 16 травня в міській раді пояснювали, що розглядається варіант збільшення вартості безготівкового проїзду через транспортну карточку, щоб обґрунтувати витрати, ведуться перемовини з перевізниками.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бердичів транспорт тариф проїзд Орлюк 
Матеріали по темі