Місто

Водоканал назвав новий термін завершення робіт та нормалізації тиску в центральній частині Житомира

24 July 2022, 10:14

У серпні підрядна організація планує завершити роботи та ввести новопрокладений трубопровід в експлуатацію, що дозволить нормалізувати тиск подачі води в центральній частині Житомира.

Про це 22 липня повідомило комунальне підприємство «Житомирвдоканал».

«Тривають роботи із прокладання трубопроводу на вул. Каховській. Працівникам КСМ-ГРУП залишилося прокласти ще близько 90 м водопровідної мережі зі склопластику. Роботи із прокладання поліетиленового трубопроводу будуть відновлені після доставки поліетиленових відводів d 900 мм. У серпні місяці підрядна організація планує завершити роботи на цій ділянці водогону та ввести новопрокладений трубопровід в експлуатацію, що дозволить нормалізувати тиск подачі води у мешканців центральної частини міста», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, від початку травня у Житомирі проводяться роботи з прокладання нового трубопроводу, через що у центральній частині міста у кількох десятків будинків низький тиск води: спочатку говорили, що ці незручності треба перетерпіти 9 тижнів. 1 липня з’ясувалося, що низький тиск води буде до кінця липня.

6 липня КП «Житомирводоканал» інформувало, що найближча головна ціль – прокласти та з’єднати 2 гілки по 150 м (одна зі склопластику, інша поліетиленова) і запевняло, що «зовсім скоро наша праця, а ваше терпіння буде винагороджене».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал вода водопостачання ремонт трубопровід тиск води 
Матеріали по темі