Місто

Міська рада оприлюднила проєкт рішення про підвищення ціни на проїзд у Житомирі

30 July 2022, 12:57

На сайті Житомирської міської ради 29 липня оприлюднили проєкт рішення виконавчого комітету «Про затвердження вартості проїзду в громадському транспорті Житомирської міської об’єднаної територіальної громади».

Далі – основні пункти з проєкту рішення виконкому:

1. Встановити з 13.08.2022 вартість проїзду в громадському транспорті загального користування згідно з додатком.

2. Встановити вартість проїзду на міських автобусних маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху у разі відсутності (несправності) в транспортному засобі обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду, в розмірі 4 грн.

3. Встановити вартість проїзду в міському електротранспорті у нічний час в розмірі 15 грн.

4. Визначити нічним часом роботи електротранспорту період з 22:00 до 06:00 години.

5. Встановити вартість проїзду у нічний час роботи міського громадського транспорту для всіх категорій громадян.

У додатку до проєкту рішення наведена таблиця з інформацією про майбутню вартість проїзду.

Про зростання ціни на проїзд у громадському транспорті, яке очікується з 13 серпня 2022 року, на брифінгу 29 липня розповідав заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук. Про це – у відеосюжеті.

Нагадаємо, наприкінці червня 2022 року влада Житомира не виключала ймовірності підвищення вартості проїзду в громадському транспорті та опрацьовувала пропозиції перевізників.

Як повідомляв Житомир.info, з 29 січня 2021 року в Житомирі діє такий тариф на проїзд у громадському транспорті: готівкова оплата в електротранспорті – 8 грн, в маршрутках – 10 грн, транспортною карткою було дешевше. Зараз у Житомирі в приватних автобусах безготівковий розрахунок відсутній: 16 травня в міській раді пояснювали, що розглядається варіант збільшення вартості безготівкового проїзду через транспортну карточку, щоб обґрунтувати витрати, ведуться перемовини з перевізниками.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: проїзд вартість проїзду тариф ціна транспорт підвищення проєкт рішення  
Матеріали по темі