Місто

У Житомирі майже 30 шкіл готові до офлайн навчання з 1 вересня

2 August 2022, 16:12

У Житомирі близько 30 закладів освіти з 1 вересня можуть проводити уроки офлайн. У таких школах є укриття в будівлі або поруч. Зараз укриття приводять до ладу.

Про це розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин 2 серпня в ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info.

«У Житомирі сьогодні близько 30 закладів готові прийняти дітей – це зумовлено тим, що потрібно нам облаштувати, якщо не бомбосховища, то хоча б найпростіші укриття. На сесії міської ради виділили кошти, також чекаємо обіцяну допомогу від ЮНІСЕФ декілька мільйонів грн на такі самі заходи. Десь потрібно підвести електрику, десь зробити вентиляцію, а десь побілити, пофарбувати, підвести освітлення. Прості роботи для того, аби діти могли знаходитися в нормальних умовах і водночас у безпеці», - сказав Сергій Сухомлин.


Десяток шкіл будуть працювати дистанційно, але там можуть розмістити внутрішньо переміщених осіб.

«Ми очікуємо велику хвилю людей, які можуть переїхати до Житомира зі Сходу. Сьогодні розпочалася примусова, обов'язкова евакуація людей з району Бахмута та інших районів зі Сходу, Житомир також має приймати цих людей. Зрозуміло, що у нас немає гуртожитків, тому ми будемо використовувати школи. Першочергово розглядаються ті школи, які не будуть приймати офлайн дітей. Роботи йдуть, у нас є ще місяць, ми встигаємо підготувати школи, були б діти, - розповів Житомирський міський голова.

Повністю програму «Діалоги» з мером Житомира дивіться тут.

Нагадаємо, що за прогнозами мера у Житомирі на очне навчання в школах підуть не більше 50% учнів.

Як повідомляв Житомир.info, станом на середину липня у Житомирі до нового навчального року 2022/2023 готували 22 школи, в яких є укриття. 15 липня під час візиту до Житомира перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін презентував проєкт «Безпечне освітнє середовище в умовах війни».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа навчання Сухомлин учень навчальні заклади укриття 
Матеріали по темі