Події

Суд виніс вирок жительці Житомирської області, яка найняла засудженого «авторитета» для вимагання грошей: 4 роки ув’язнення з іспитовим строком

4 August 2022, 12:28

Суд виніс вирок жительці смт Черняхів, яка найняла у спецустанові кримінального авторитета для помсти чоловіку, який не продав їй автомобіль: чотири роки позбавлення волі з іспитовим строком один рік.

Про це 4 серпня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Прокурори у суді довели, що злочин проти громадської безпеки скоїла раніше судима 26-річна жителька смт Черняхів. У липні минулого року, маючи намір придбати автомобіль, вона перерахувала власнику грошовий завдаток – 9 600 грн, аби, за усною домовленістю, згодом заплатити повну вартість та переоформити авто на себе. Проте необхідної суми для покупки авто так і не знайшла, натомість захотіла повернути сплачений завдаток. Аби повернути гроші, фігурантка справи звернулася не до суду, а до «кримінального авторитету», який у міру неодноразової судимості мав злочинний вплив у кримінальному середовищі та поширював його у суспільстві (матеріали стосовно нього виділені в окреме провадження)», - йдеться у повідомленні.

Прокуратура зазначає, що отримавши від «замовниці» 5 тис. грн за свої послуги та номер телефону потерпілого, він взявся «вибивати» завдаток. Так, перебуваючи в установі виконання покарань, він впродовж майже півтора місяця систематично телефонував потерпілому та, посилаючись на свій авторитет у «злодійських колах», вимагав гроші. У разі неповернення – погрожував залучити своїх «братчиків» на волі для застосуванням насильства та знищенням майна.

У суді обвинувачена беззастережно визнала свою винуватість у скоєному.

Нагадаємо, 23 вересня 2021 року жительці смт Черняхів Житомирської області правоохоронці повідомили про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 255-3 ККУ: звернення за застосуванням злочинного впливу. Жінка захотіла помститися чоловіку, який не продав її автомобіль та найняла засудженого «авторитета», щоб той вимагав гроші.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: засуджений помста борг авторитет суд вирок 
Матеріали по темі