Події

У Житомирській області рівень розкриття злочинів вищий, ніж середній по Україні, – прокуратура

9 August 2022, 17:16

У Житомирській області рівень розкриття злочинів становить 50% та є вищим, ніж середній по Україні.

Про це 9 серпня йшлося на координаційній нараді керівників правоохоронних органів області щодо протидії злочинності і корупції в умовах воєнного, – повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Так, в області утримано високий рівень розкриття злочинів – 50% (по державі 36 %), на третину знижено число облікованих правопорушень проти життя і здоров’я, менше вчинено кримінальних правопорушень проти власності», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що до суду скеровано 37 обвинувальних актів про корупційні кримінальні правопорушення. Знешкоджено 13 організованих угрупувань у сферах незаконного обігу наркотичних засобів, господарської діяльності та проти довкілля.

«Однак військова агресія поставила нові серйозні виклики та низку проблемних питань, які необхідно вирішувати спільно. Проти України ворог продовжує скоювати злочини воєнного характеру, у тому числі і на території Житомирщини. Наразі задокументовано 165 фактів вчинення кримінальних правопорушень проти миру та безпеки людства, які потребують невідкладного розслідування», – зауважив керівник обласної прокуратури Олександр Білошицький.

Він підкреслив, що додаткових зусиль вимагає робота щодо розслідування фактів колабораційної діяльності. До суду скеровано 33 обвинувальних акти, у значній частині таких правопорушень ще триває досудове розслідування.

«Одне з першочергових завдань, яке вимагає чітких координаційних зусиль – факти незаконного використання гуманітарної допомоги та благодійних пожертв, розкриття злочинних схем», – акцентують у прокуратурі.

Наголошується також, що особливо актуальним є виявлення злочинів, скоєних засновниками підприємств - резидентами російської федерації у сфері економіки та щодо пособництва в агресії проти України.

Як повідомляв Житомир.info, за результатами І півріччя 2022 року, в Житомирській області суттєво зменшився рівень підліткового криміналу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: злочин злочинність прокуратура Білошицький  
Матеріали по темі