Місто

В громадському транспорті Житомира почали діяти нові тарифи на проїзд

13 August 2022, 11:36

Відсьогодні, 13 серпня 2022 року, подорожчав проїзд в громадському транспорті Житомира.

Рішення про підвищення вартості проїзду було затверджене на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 3 серпня. Під час його ухвалення мер Житомира обіцяв скасувати новий тариф, якщо в маршрутках будуть системні проблеми з валідаторами і люди не зможуть розраховуватися картками. Валідатори для безготівкового розрахунку повернули в комунальні та приватні міські автобуси (мають двозначний номер маршруту) з 10 серпня.

Нагадуємо нові тарифи на проїзд:

в трамваях і тролейбусах: 10 грн – готівкою або банківською картою, 6 грн – транспортною карткою (з тарифом «Гаманець») чи «Картою житомирянина», 4 грн – учнівською транспортною карткою, безкоштовно – для пільговиків по «Карті житомирянина» та громадян семи пільгових категорій (перелік див. тут);

в автобусах: 14 грн – готівкою або банківською картою, 10 грн – транспортною карткою (з тарифом «Гаманець») чи «Картою житомирянина», 5 грн – учнівською транспортною карткою, 7 грн – для пільговиків по «Карті житомирянина» (без обмеження по часу), безкоштовно – для громадян семи пільгових категорій (перелік див. тут).

ВАЖЛИВО! У разі відсутності в електротранспорті/автобусі валідатора, або ж якщо він не працює – пасажир сплачує за проїзд 4 гривні. Також треба звертатися на гарячу лінію КП «Житомиртранспорт», за номером: (067) 503 21 26; (093) 503 21 26.

Транспортну карту можна придбати в аптеках мережі «Аптека оптових ц…», відділеннях «А-Банку», магазинчиках на зупинках. Більше інформації про точки продажу та поповнення тут: https://transport.zt.ua/?page_id=278

Нагадаємо, 2 серпня в ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info мер Сергій Сухомлин говорив, що готівкова вартість проїзду може ще більше зрости, житомирянам значно вигідніше буде розраховуватися безготівково.

Як повідомляв Житомир.info, вартість проїзду в Житомирі підвищували на початку минулого року: з 29 січня 2021 року діяв такий тариф на проїзд у громадському транспорті: готівкова оплата в електротранспорті – 8 грн, в маршрутках – 10 грн, транспортною карткою було дешевше. За 2021 рік громадський транспорт Житомира перевіз 54,5 млн пасажирів, 66% яких обрали електротранспорт – тролейбуси та трамваї – і більшість з них були пільговиками.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт проїзд транспортна картка маршрутка тариф 
Матеріали по темі