Влада

У селі Житомирської області хочуть утеплити гімназію за понад 8 млн грн: оголосили тендер

6 September 2022, 15:33

Станишівська сільська рада оголосила тендер на капітальний ремонт (енергоефективна термосанація) філії «Миролюбівська гімназія» Коднянського ліцею. Очікувана вартість робіт - 8,1 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, оголошеній 2 вересня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, утеплити двоповерхову школу підрядник має до 31 грудня 2023 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

Проєктом передбачається: демонтаж дерев'яних вікон та відливів з оцинкованої сталі; демонтаж фасадної плитки; демонтаж залізобетонних козирків; демонтаж існуючого вимощення; встановлення металопластикових вікон з відливами з оцинкованої сталі з полімерним покриттям; утеплення фасадів будівлі; монтаж козирків з металевого профілю з покриттям профільованими листами; влаштування бетонного вимощення по периметру будівлі.

Тендерні пропозиції Станишівська сільська рада приймає до 20 вересня, аукціон запланований на 21 вересня.

Нагадаємо, 15 лютого на позачерговому засіданні сесії Житомирської міської ради було прийнято рішення про внесення змін та доповнень до міської цільової програми «Муніципальний енергетичний план Житомирської міської ради»: заклали 500 млн грн на участь у державній програмі з енергоефективності житлових будинків, а також виділили 1 млн грн на проведення тендерних процедур з виготовлення проєктно-кошторисних документацій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: утеплення термосанація тендер Миролюбівка гімназія 
Матеріали по темі