![](https://www.zhitomir.info/f/images/2022/09/21/209839/e6d806f4d7cadc08b15106c21a49db18_preview_w440_h290.jpg)
У Коростені на вулиці Сосновського 20 вересня близько 19:30 Hyundai наїхав на 73-річну пенсіонерку, місцеву жительку ушпиталили.
Про це 20 вересня повідомила пресслужба ГУНП у Житомирській області.
«Попередньо, водійка автомобіля «Hyundai», 61-річна місцева жителька, рухаючись вулицею, вчинив наїзд на жінку, яка переходила проїзну частину. У результаті ДТП пішохід, 73-річна коростенка, отримала тілесні ушкодження та була ушпиталена до місцевої лікарні», - йдеться у повідомленні.
Нині триває встановлення всіх причин та обставин події.
Поліція звертається до водіїв транспортних засобів: постійно виявляйте пильність стосовно пішоходів, надавайте їм перевагу в русі при проїзді перехресть і пішохідних переходів, а пішоходів закликає переходити дорогу виключно у встановлених місцях, переконавшись у безпечності дій.
Нагадаємо, уночі 15 вересня в селі Зелена Поляна Пулинської громади Житомирської області автомобіль скоїв наїзд на 20-річного молодика, який знаходився на проїжджій частині. Хлопець потрапив до реанімації.
Як повідомляв Житомир.info, 9 вересня 2022 року на автодорозі Київ – Чоп у Новоград-Волинському районі Житомирської області вантажівка наїхала на пішохода, який знаходився на проїжджій частині дороги. 56-річного чоловіка госпіталізували до реанімації.