Суспільство

Окупантів палимо віртуозно і з азартом: військовий з Житомирської області розповів про службу в 30-й бригаді

27 September 2022, 15:32

27 вересня пресслужба новоград-волинської 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького розповіла про вогнеметника Ярослава з Житомирщини.

Молодому чоловікові – 35 років. До мобілізації з військом його пов’язувала хіба що строкова служба.

За освітами він муляр-штукатур, радіомеханік. Працював оператором полімерних покриттів на одному з заводів області.

«24-го лютого зателефонував брат і повідомив: в його квартиру, що у Ірпені, поцілив снаряд. Перша думка, яка прийшла у голову, – не зможу бути осторонь. Будь-що, маю потрапити до ЗСУ. Він неохоче мене відпускав до РТЦК та СП, хвилювався. Воно й не дивно: ми росли без батьків і були завжди підтримкою і опорою один для одного», – розповідає чоловік.

Доброволець зізнається: потрапити до війська було складно.

«Я був «заброньований» заводом на якому працював. Тому всі мої спроби зводили нанівець. Все ж мені вдалося досягти задуму», – пригадує чоловік.

У захисника був вибір між кількома військовими частинами, але перевагу надав 30-й ОМБр.

«Щасливий, що потрапив сюди, адже зустрів брата по духу, з яким працюю у парі. З ним не відчуваю страху і в повному обсязі можу виконувати бойове завдання», – ділиться емоціями чоловік.

Ярослав у прямому сенсі слова палить окупантів, адже працює з РПВ.

«Ворог вогнеметників не любить і прирівнює до снайперів. Якщо дізнається про наше перебування у підрозділі – намагається винищити всю позицію. Ми перетворюємо на попіл легкоброньовану техніку та особовий склад противника. Скажу чесно, палимо віртуозно і з азартом», – розповідає герой.

Герой каже, особливе задоволення приносить стрільба з трофейної зброї.

Мріє про те, щоб вогнемети не закінчувалися доти, доки окупанти перебуватимуть на нашій землі.

Як повідомляв Житомир.info, 25 липня 2022 року пресслужба новоград-волинської 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького розповідала про військового кухаря Олександра. Молодий чоловік родом з Черняхівщини, він продовжує династію кухарів. Працював у ресторанах за кордоном, а тепер готує для побратимів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: 30 бригада передова  
Матеріали по темі