Влада

Мер звільнив директора житомирського комунального підприємства, яке нещодавно ліквідували

28 September 2022, 13:10

Житомирський міський голова звільнив Геннадія Забродського з посади директора комунального підприємства «Фармація» міської ради.

Відповідне розпорядження, підписане Сергієм Сухомлиним 23 вересня 2022 року, оприлюднили на сайті міської ради.

«Звільнити 26 вересня 2022 року Забродського Геннадія Олександровича, директора комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради з займаної посади в зв’язку з ліквідацією цього підприємства (…) та припинити з ним контракт, з виплатою вихідної допомоги в розмірі середнього місячного заробітку», – йдеться у розпорядженні.

Скриншот розпорядження

Нагадаємо, питання про ліквідацію КП «Фармація» було внесене до порядку денного 20-ї сесії Житомирської міської ради, яка відбулася 14 липня 2022 року.

Як повідомляв Житомир.info, 15 липня 2020 року на посаду директора комунального підприємства «Фармація» призначили Геннадія Забродського, який на той час був головою фракції ВО «Батьківщина» в Житомирській міській раді.

«Я прийшов, аби зробити підприємство прибутковим, якщо ні, то буду просити міського голову призначити ліквідаційну комісію і ліквідувати це підприємство», – говорив відразу після призначення Геннадій Забродський.

На початку 2021 року контракт з директором КП «Фармація» продовжили до 1 лютого 2022 року, а потім ще на рік – до 1 лютого 2023 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: звільнення розпорядження Забродський КП "Фармація" 
Матеріали по темі