Влада

Депутата Житомирської міськради призначили директором КП «Фармація»: за пів року він хоче вивести підприємство з кризи

24 липня 2020, 09:59

Депутата Житомирської міської ради, голову фракції ВО «Батьківщина» Геннадія Забродського призначили директором комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради.

Розпорядження міського голови про це призначення станом на ранок 24 липня на сайті міськради відсутнє, але в коментарі Житомир.info 24 липня Забродський розповів про умови призначення та свою мету роботи на цій посаді

«Розпорядження від 15.07.2020 року №596 «про призначення на посаду директора КП «Фармація» Житомирської міської ради Забродського Г.О. Я прийшов сюди як менеджер, щоб вивести це підприємство з кризи і зменшити борги, якщо я цього не зроблю, то просто піду і все. В мене є відповідна освіта, великий стаж роботи, розуміння бухгалтерського обліку. Я очолював свого часу Коростишівську і Брусилівську міжрайонну податкову інспекції, працював в обласній податковій, в мене є досвід. У КП «Фармація» фінансово-господарська діяльність як і в будь-якій комерційній фірмі: взяти товар по вигідній ціні, продати і за рахунок прибутку організувати роботу, заплатити заробітну плату, податки і т.д. Це робота директора, а відділ, який спеціалізується на лікарських засобах, досліджує ринок і замовляє ті товари, які необхідні для реалізації. Що аптека, що магазин, що кіоск – воно ні чим не відрізняється. Контракт у мене на пів року – або я виведу це підприємство з кризи і буду працювати, а якщо ні, то навіщо його добивати. Мені тут залишили 5,5 мільйонів збитків, я прийшов, аби зробити підприємство прибутковим, якщо ні, то буду просити міського голову призначити ліквідаційну комісію і ліквідувати це підприємство», - сказав Геннадій Забродський.

Зазначимо, що 14 липня Забродський оприлюднив декларацію кандидата на посаду директора КП «Фармація»: його доходами за 2019 рік були лише 317 тис. 544 грн зарплати у відділі енергетичного менеджменту Житомирської облдержадміністрації.

Нагадаємо, розпорядженням від 30 червня 2020 року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин звільнив Вадима Поліщука з посади директора КП «Фармація» Житомирської міської ради, розглянувши відповідну заяву, надану ним. Виконання обов’язків директора КП з 7 липня були покладені на заступницю директора цього підприємства Наталію Шелухіну. Бюджетна комісія міської ради 23 липня розглядала питання про надання фінансової підтримки КП «Фармація» і на засіданні Геннадій Забродський вже як керівник комунального підприємства доповідав про наявні борги.

Як повідомляв Житомир.info, 20 липня 2018 року депутат Житомирської міської ради Геннадій Забродський звільнився з посади заступника директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської облдержадміністрації. 3 вересня 2018 року він очолив новий структурний підрозділ ОДА – став начальником відділу енергетичного менеджменту. 30 вересня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко вирішив припинити шляхом приєднання управління дорожнього будівництва та інфраструктури, яким керував Роман Крисюк, і відділу енергетичного менеджменту, який очолював Геннадій Забродський, до департаменту регіонального розвитку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Забродський призначення депутат "Фармація"  
Матеріали по темі