Суспільство

Від початку війни у Житомирській області служба зайнятості зафіксувала максимальний показник працевлаштованих за місяць – майже 1400 людей

5 October 2022, 09:40

Упродовж січня-вересня 2022 року 1357 жителів Житомирщини, які користувались послугами служби зайнятості, отримали роботу. Цьогоріч це місячний максимум, адже пів року від початку війни кількість працевлаштованих за місяць не перевищувала 1200.

Про це 4 жовтня повідомила пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

«І хоч результати працевлаштування в середньому по області на 30% відстають від довоєнних показників (у вересні 2021 року до роботи приступили понад 2000 жителів області), у шести територіальних громадах Житомирщини минулого місяця робочим місцем забезпечили більшу кількість людей, як торік. Кращі можливості працевлаштуватись були на Радомишльщині, Коростенщині, Звягельщині, Любарщині, Бердичівщині та Романівщині», - йдеться у повідомленні.

Нині шукають роботу з допомогою обласної служби зайнятості 11312 безробітних, а середнє навантаження на одне вільне робоче місце – 12 претендентів.

Нагадаємо, станом на 26 вересня у службі зайнятості Житомирщини було зареєстровано 815 вакансій. Найбільший попит мають швачки, вчителі, кухарі та водії.

Як повідомляв Житомир.info, за підсумками січня-серпня 2022 року в Житомирській області показники працевлаштування були близькі до довоєнних: за вказаний період понад 8 тис. жителів знайшли роботу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості ЦЗ вакансія безробіття безробітний працевлаштування 
Матеріали по темі