Влада

Президент призначив нового начальника управління СБУ в Житомирській області

17 November 2022, 17:19

Президент Володимир Зеленський призначив Володимира Компаниченка начальником управління СБУ в Житомирській області.

Відповідний указ від 17 листопада 2022 року оприлюднений на сайті президента.

«Призначити КОМПАНИЧЕНКА Володимира Володимировича начальником Управління Служби безпеки України в Житомирській області», - йдеться у документі.

Зауважимо, що до 25 липня 2022 року Володимир Компаниченко був в.о. начальника управління СБУ в Чернівецькій області, а до цього був першим заступником начальника УСБУ в Харківській області. За інформацією ЗМІ, Компаниченко до лютого 2021 року обіймав посаду заступника начальника управління СБУ в Херсонській області, під час повномасштабного російського вторгнення у Чернівці перемістився особовий склад управління СБУ з окупованого Херсонського регіону.

В березні 2011 року за вагомий особистий внесок у захист державних інтересів України, зразкове виконання військового і службового обов'язку та з нагоди Дня Служби безпеки України президент Янукович нагородив капітана Компаниченка Володимира Володимировича медаллю «За військову службу Україні».

Як повідомляв Житомир.info, 13 травня 2020 року президент Володимир Зеленський призначив Сергія Лисака на посаду начальника управління Служби безпеки України в Житомирській області. 19 липня 2022 року президент звільнив Сергія Лисака з посади начальника управління Служби безпеки України в Житомирській області і призначив його начальником УСБУ в Дніпропетровській області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: СБУ призначення Компаниченко указ 
Матеріали по темі