Влада

На позачерговій сесії виділили гроші на потреби військових та інституту, який прикриває небо над Житомиром

25 November 2022, 11:54

На позачерговій сесії Житомирської міської ради 25 листопада розглядали питання про допомогу військовим. Зокрема, для військкомату виділили 1,5 млн грн. Міський голова пояснив, що ці кошти підуть на потреби бригад.

«У нас «зашито» набагато більші суми. Лише 30 млн іншим військовим частинам. Ми не «розшиваємо» і не показуємо, на які потреби. Вони звертаються до нас з листами, а ми надаємо допомогу. Ми вже неодноразово допомагали військкомату, але це не означає, що вони для себе беруть, наприклад, на ремонти, хоча на ремонт їм теж потрібно. Багато підрозділів значаться у складі військкомату. Наприклад, я постійно спілкуюся, і ми їм автомобіль сьогодні будемо передавати, наш 43 окремий батальйон. Це наші житомиряни, 600 житомирян, які вже пів року знаходяться під Бахмутом, у самому пеклі. Фактично ці кошти, які йдуть на військкомат, вони йдуть на потреби 43 батальйону», – говорить Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Також депутати підтримали рішення про субвенцію у розмірі 500 тис. грн для Житомирського військового інституту.

«Військовий інститут прикриває нам небо. Десь два тижні тому, коли був авіаудар, одну ракету збили з літака наші хлопці, я їм навіть передав подарунок в Озерне, а другу збили з ПЗРК, переносного комплексу. Якби не збили, то невідомо, куди влучила і скільки ми б сиділи без світла та води. Тому їм потрібно допомогти. Їм потрібен був генератор для забезпечення мобільних комплексів», – каже Сергій Сухомлин.

Скільки загалом на сесії виділили коштів з міського бюджету на потреби військових, не розголошують.

«Депутати в закритому режимі на бюджетних та інших комісіях розглядають, вони знають ці цифри, але на загал не буду їх виносити. Скажу, що за цей час більше ніж 150 млн грн надали підтримки нашим військовим», – зазначив мер.

Фоторепортаж з позачергової сесії Житомирської міської ради дивіться тут.

Нагадаємо, 25 листопада на позачерговій сесії депутати підтримали участь «Житомирводоканалу» у «Проєкті розвитку міської інфраструктури-2», завдяки чому підприємство отримає грант у розмірі 2,1 млн доларів.

Як повідомляв Житомир.info, 24 жовтня на позачерговій сесії Житомирської міської ради на медогляд добровольців тероборони виділили 400 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада сесія Сухомлин військовий інститут військовий  
Матеріали по темі