Місто

Попри війну компанія «Артхаус Груп» здала в експлуатацію ЖК та розпочала будівництво нового будинку

25 November 2022, 14:57

Попри війну та щоденні ризики будівельна компанія «Артхаус Груп» продовжує працювати та виконувати свої зобов'язання. Зокрема, навесні у Житомирі відновили роботу на житлових комплексах «Smart City», «Сімейний», «Домашній 2». В компанії кажуть: довіряють Збройним Силам України та роблять все можливе на власному, економічному фронті.

«З 24 лютого життя нашої компанії, як і всіх українців, змінилося. На період два-три тижні ми призупинили роботи. Але розуміючи відповідальність перед нашими вкладниками, працівниками, державою, оскільки ми є платниками податків, вже у березні відновили роботи. Сьогодні ми впевнені у завтрашньому дні, продовжуємо працювати, продовжуємо сплачувати податки, забезпечуємо робочими місцями наших людей, допомагаємо армії. Всьому цьому ми завдячуємо Збройним Силам України, президенту України. Ми дякуємо нашим вкладникам і ласкаво просимо додому», – говорить співзасновник компанії «Артхаус груп» Андрій Добжанський.


Наразі два житлових комплекси здані в експлуатацію. І вже незабаром люди зможуть оселитися у своїх квартирах.

«По двох об’єктах – це ЖК «Smart City» та ЖК«Сімейний», ми завершили всі роботи, а саме: фасад, виконали благоустрій, завершили всі внутрішні роботи. Також ЖК «Smart City» ми передали на управлінську компанію, а ЖК «Сімейний» до кінця тижня має бути переданий на управлінську компанію. Таким чином люди матимуть можливість виконувати внутрішні роботи у своїх квартирах, а також планувати майбутній заїзд», - каже керівник проєктів ЖК «Smart City» та ЖК «Сімейний» Максим Березницький.

До того, компанія розпочала будівництво нового житлового комплексу на кілька сотень квартир. Будинок буде ідентичний до Smart City, але будуть враховані виклики сьогодення.

«На початку жовтня цього року ми розпочали новий об'єкт – це ЖК «Smart City 2». Станом на кінець листопада ми завершуємо фундаментні роботи й будемо розпочинати мурування стін першого поверху десятиповерхового житлового комплексу. Враховуючи сьогоднішні реалії в країні, у новому житловому комплексі ЖК «Smart City 2» передбачили укриття для майбутніх мешканців будинку», - розповідає керівник проєктів ЖК «Smart City» та ЖК «Сімейний» Максим Березницький.

Активна робота на весні продовжилося й на ЖК «Домашній 2». Нині перша секція має вже сім поверхів, а поруч будується друга та третя секції.

«Домашні 2» це логічне продовження ЖК «Домашній 1». Він має високі показники енергоефективності завдяки використанню червоної цегли М-125, і утеплювача – це базальтові плити. А також у кожній квартирі використовують індивідуальне опалення», - говорить керівник проєкту ЖК «Домашній 2» Олександр Бевзо.

Керівник проєкту розповідає, яким буде житловий комплекс.

«Корзини під кондиціонери, два ліфти у кожній секції, комерційні приміщення на першому поверсі й гаражні бокси. А також додатково на кожній секції буде кімната для консьєржа», - розповідає керівник проєкту ЖК «Домашній 2» Олександр Бевзо.

Сучасне, комфортне житло, з креативними рішеннями та підходами – саме такі квартири пропонує «Артхаус Груп».

«Наразі можемо запропонувати нашим клієнтам квартири такого типу: смартквартири від 30 кв.м, однокімнатні квартири від 35 кв.м, двокімнатні від 55 кв.м, трикімнатні 68, 5 кв. м. Наразі діє акційна ціна від забудовника – це 24, 5 тисячі грн за квадратний метр на три акційні квартири. Також ми надаємо розтермінування від забудовника до 24 місця», - говорить начальник відділу продажів Валентин Кривопішин.

Будівельна компанія «АртХаус Груп» – ласкаво просимо додому!

Адреси та контакти:

ЖК «Смарт СІТІ»

офіс знаходиться неподалік будівельного майданчика, на парковці ТРЦ «Глобал», за адресою вул. Грушевського, 98а

телефон: 068 390 2323

сайт:http://www.smartcity.zt.ua

zhk.smartcity@gmail.com

ЖК «Сімейний»

вул. Домбровського, 75

телефон: (097) 778 2800

сайт:https://www.simeynyi.zt.ua/

zhk.simeynyi@gmail.com

ЖК «Домашній 2»

вул. Євгена Рихліка, 11

телефон 068 955 4545

сайтhttp://dom-zt.com.ua/uk/

zhk.domasniy@gmail.com

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: будівництво будинок квартира житло новобудова ЖК ЖК «Смарт СІТІ» ЖК «Сімейний» ЖК «Домашній 2»  
Матеріали по темі