Влада

Скільки заробляють в патронатній службі голови Житомирської ОДА

1 December 2022, 17:28

В патронатній службі голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, який зараз начальник обласної військової адміністрації, станом на 1 грудня 2022 року працює шестеро людей.

За останні кілька місяців склад служби трохи змінився: з семи працівників, інформація про яких була на сайті ОДА в липні, двоє вже не працюють в патронатній службі – радник Юрій Руденко та помічник Ігор Кобзар. Натомість у голови з’явився новий радник – Юрій Клименко, який раніше працював у СБУ, а в 2015-2019 роках був заступником голови Луганської ОДА.


Склад патронатної служби голови ОДА станом на 1 грудня 2022 року

У відповідь на інформаційний запит Житомир.info щодо зарплат і премій за десять місяців 2022 року керівників ОВА та структурних підрозділів, в тому числі – працівників патронатної служби, є інформація про виплачені кошти, але чисельність осіб в цьому підрозділі постійно змінювалася. Ідентифікувати з наданої інформації можемо лише керівника патронатної служби Олександра Івасенка, прес-секретаря Юрія Мельника та помічника Ігоря Кобзаря, який отримував зарплату по липень включно. Також в липні Кобзарю виплатили майже 19 тис. грн компенсації відпускних при звільненні.

Працівники патронатної служби, які є держслужбовцями, окрім окладу щомісяця отримують надбавку за вислугу років, надбавку за інтенсивність праці та премію. Зауважимо, що з травня цього року розмір премій та винагороди за інтенсивну працю суттєво зріс.

Зокрема, в січні в патронатній службі крім керівника було ще два радники, помічник та прес-секретар, в лютому радників вже було четверо. За ці два місяці зарплати не перевищували 30 тис. грн разом з преміями та доплатами за інтенсивність.

В березні в службі було вісім людей: з’явився п’ятий радник, але в квітні їх знову залишилося четверо. За березень-квітень працівники патронатної служби отримували заробітну плату «за середнім заробітком» - від 21 до 41 тис. грн, а один з радників, який працював в квітні, отримав надбавку за інтенсивність праці в розмірі посадового окладу (10 тис. 569 грн) та премію 14 тис. 479 грн.

В червні зарплата керівника патронатної служби зросла майже до 50 тис. грн за рахунок доплат та премії у розмірі майже двох окладів. За жовтень 2022 року зарплата керівника становила 46 тис. 177,02 грн, у чотирьох радників – по 37 тис. 301,81 грн, у прес-секретаря – 24 тис. 911,24.

Скріншот з відповіді на інформаційний запит

Нагадаємо, інформацію про зарплати за січень-жовтень 2022 року начальника ОВА Віталія Бунечка, його заступників та керівника апарату облдержадміністрації Олега Шарварка можна переглянути тут.

Далі буде...

Як повідомляв Житомир.info, в оприлюдненому в липні інфляційному звіті Національного банку України зазначалося, що загалом номінальні зарплати у 2022 році скоротяться на 12%, а в реальному вимірі – на 27%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: інформаційний запит ОДА патронатна служба зарплата премія 
Матеріали по темі