Влада

В патронатній службі голови Житомирської ОДА працює семеро людей

22 June 2022, 11:07

В патронатній службі голови Житомирської обласної адміністрації Віталія Бунечка працює семеро людей.

Інформацію про працівників, які допомагають в роботі очільнику області, оприлюднили на офіційному сайті ОДА. До цього часу в розділі «патронатна служба»

Зауважимо, що в інтерв’ю у березні 2020 року голова ОДА Віталій Бунечко казав, що в патронатній службі, яка організовує його роботу, люди, з якими він раніше працював. На той час була інформація про чотирьох працівників патронатної служби:

Зараз патронатною службою продовжує керувати Олександр Івасенко, тепер у його підпорядкування – чотири радники голови, один помічник та прессекретар.


Прессекретарем голови ОДА вже майже три роки є колишній бердичівський журналіст Юрій Мельник. Зауважимо, що кандидатів на цю посаду обирали через публічний конкурс.


Інші працівники патронатної служби майже не публічні, відомо лише, що колишній керуючий справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради Іван Толочко став радником голови ОДА в лютому 2020 року і в 2021 році до Дня Незалежності був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Юрій Руденко став радником Віталія Бунечка нещодавно і про це 15 червня повідомила пресслужба ОДА.

Свого помічника Ігоря Кобзаря голова ОДА раніше позначав на фото, оприлюднених у Facebook, зокрема – з покладання квітів в грудні 2019 року.

Оскільки під час дії воєнного стану реєстри декларацій не працюють, то перевірити інформацію про статки та попередні місця роботи працівників патронатної служби голови Житомирської ОДА неможливо.

Нагадаємо, указом президента від 24 лютого 2022 року на базі Житомирської обласної державної адміністрації була створена військова адміністрація, начальником якої призначений голова ОДА Віталій Бунечко.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирській обласній раді в березні 2022 року з’явився новий керуючий справами виконавчого апарату – Віктор Назар.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА патронатна служба Бунечко  
Матеріали по темі