Економіка

Аграрії Житомирської області, чиє виробництво зазнало збитків внаслідок агресії рф, можуть зафіксувати це на мапі руйнувань

2 December 2022, 11:26

Агросектор Житомирщини, який зазнав збитків від агресії рф, може зафіксувати це на інтерактивній мапі руйнувань.

Про це 2 грудня повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

«Через збройну агресію росії український агросектор зазнав збитків на мільярди гривень та сотні мільйонів доларів США. Житомирська область в її північній частині також зазнала руйнувань, у тому числі і в аграрному секторі. Одними із таких підприємств є ТОВ «Агрохолдинг МС», ТОВ «ВП «Полісся», ФГ «Дубовий гай» та інші. Аграрії Житомирщини налаштували виробництво в нових реаліях та продовжують працювати, підрахувавши збитки та намагаються мінімізувати їх негативні наслідки», - йдеться в повідомленні.

Серед проблем, з якими стикаються аграрії, — це пошкодження земельних ділянок, врожаю, руйнування господарських об’єктів, сільськогосподарської техніки, проблеми із логістикою та низка інших.

Щоб показати реальні збитки українського агросектору, завдані російською агресією, та допомогти виробникам зафіксувати воєнні злочини, скоєні проти їхніх підприємств, була створена Інтерактивна мапа руйнувань агросектору України.

Довідково: Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) 02 листопада презентувала Інтерактивну мапу руйнувань агросектору України.

«Аграрії самостійно можуть додавати до неї інформацію про пошкоджені та зруйновані об’єкти сільського господарства, зокрема земельні ділянки, об’єкти меліорації, посіви тощо. Кожен користувач порталу може позначити зруйнований об’єкт на карті, внести дані про нього з фото та відеодоказами. Мапа є двомовною: інформація подана українською та англійською», - зазначають в ОВА.

Зауважимо, що станом на 2 грудня на мапі в Житомирській області немає внесених об’єктів, які зазнали руйнувань внаслідок збройної агресії рф.


Нагадаємо, 24 листопада Нацбанк оприлюднив перелік відділень, які працюватимуть навіть за тривалої відсутності електроенергії, вони відображаються на спеціальній мапі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аграрій АПК агросектор руйнування мапа руйнувань 
Матеріали по темі