Суспільство

У медзакладах області працевлаштувалися понад 70 медиків-переселенців, найбільше – у Житомирській ТГ

7 December 2022, 15:10

У медичних закладах Житомирщини працевлаштовані понад 70 внутрішньо переміщених медиків.

Про це 7 грудня повідомила пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації з посиланням на інформацію департаменту охорони здоров’я ОВА.

«Медики, які внаслідок війни були вимушені шукати інші місця для працевлаштування знайшли роботу в області та продовжують надавати медичні послуги. Станом на сьогодні можливістю працевлаштуватися в іншому медичному закладі вже скористалися 72 внутрішньо переміщені медичні працівники. Серед них: 42 лікарі, 26 – середній персонал з медичною освітою (медичні сестри/брати, акушерки, фельдшери, асистенти фармацевти), 2 – молодший медичний персонал та 2 технічних працівників», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільше працевлаштованих медичних працівників, які вимушено переїхали до інших регіонів, зареєстровано у Житомирська ТГ – 47. В Коростенській ТГ – 10, Бердичівській ТГ – 8 та Новоград-Волинській ТГ – 7 осіб.

Нагадаємо, станом на 18 липня 2022 року в лікарнях Житомирської області надали 28 робочих місць для лікарів та медсестр, що переїхали через війну.

Історії переселенців з Донеччини, які знайшли роботу в житомирській лікарні, дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, за період з 24 лютого по 31 жовтня 2022 року підрозділи Житомирської обласної служби зайнятості допомогли працевлаштуватися 511 українцям, які втекли від війни з районів проведення бойових дій. Більшість переміщених співвітчизників поповнили підприємства переробної промисловості, а також заклади сфери торгівлі, підприємства сільського господарства, установи адміністративного обслуговування й охорони здоров’я.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВПО переселенець переселенці робота працевлаштування медик лікар медзаклад медпрацівник  
Матеріали по темі