Суспільство

VS Energy: Бабакова та інших росіян-злочинців має бути покарано

7 December 2022, 16:49

Група компаній VS Energy вітає повідомлення Державного бюро розслідувань про підозру заступнику голови державної думи російської федерації Олександру Бабакову, — повідомляє пресслужба компанії.

За даними ДБР, він проголосував за включення Запорізької області та Херсонської області, разом зі Снігурівським та Олександрівським районами Миколаївської області, до складу російської федерації.

Крім того, як відомо з повідомлень медіа, ще у 2014 році він голосував за анексію українського Криму та перебуває під санкціями України, Євросоюзу та США. Тому цьогорічне рішення правоохоронців щодо Бабакова є дуже актуальним, зважаючи на активну участь цієї персони у широкомасштабній агресії росії проти України.

Акціонери та менеджмент VS Energy висловлюють впевненість, що нарешті буде остаточно підтверджено відсутність будь-яких зв’язків групи компаній з росіянами, та безпосередньо із згадуваним Бабаковим.

Нинішня структура акціонерів VS Energy підлягала детальній перевірці як в ЄС, так і в Україні. Це – свідчення повної відповідності, прозорості та легітимності діяльності групи. Євгеній Гінер перестав бути акціонером групи ще у 2014 році як юридично, так і фактично. Відтоді він не має жодного зв’язку з групою чи її співробітниками. Щодо Олександра Бабакова та Михайла Воєводіна, про яких часто згадують медіа, то вони ніколи не володіли акціями групи компаній VS Energy.

Інформація про структуру власності підприємств, що входять до групи компаній VS Energy є відкритою та міститься в усіх офіційних реєстрах. Саме це має брати до уваги будь-який український службовець, який приймає значущі рішення, що впливають на український бізнес.

Робота підприємств групи компаній VS Energy завжди спрямована на благо інтересів українців та України.

Акціонери групи VS Energy розуміють відповідальність за те, щоб населення та бізнес України були забезпечені електроенергією. Енергетики «Кіровоградобленерго», «Рівнеобленерго», «Житомиробленерго», «Чернівціобленерго» беруть активну участь у ремонті пошкоджених об’єктів енергетичної інфраструктури на території своїх областей, а також у відновленні електромереж на деокупованій Херсонщині, допомагаючи колегам з «Херсонобленерго».

Від 24 лютого 2022 року група компаній VS Energy та її акціонери надали та надають фінансову та матеріально-технічну допомогу Збройним силам України, територіальним громадам, військовим адміністраціям та волонтерським організаціям на суму понад 70 млн. грн.

Війна росії проти України – це військовий злочин, за який, зрештою, понесуть відповідальність путін, його російський режим та безпосередні виконавці, а також рф загалом. Агресія, розпочата у 2014 році де-факто є війною на знищення не лише української держави, а й українського народу. Це також війна проти європейської єдності та європейської системи цінностей.

Слава Україні!

Пресслужба компанії VS Energy

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВС Енерджі ДБР Бабаков підозра 
Матеріали по темі