Влада

Новою відзнакою «Золоте серце» президент нагородив волонтера із Житомира

11 December 2022, 11:08

Президент України Володимир Зеленський 9 грудня вперше нагородив волонтерів відзнакою «Золоте серце». Відзнаку отримали майже 80 осіб з різних міст України.

Указ №850/2022 «Про нагородження відзнакою Президента України "Золоте cерце"» оприлюднений на сайті Офісу президента.

Так, «за вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху, зокрема під час здійснення заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та подолання її наслідків» глава держави нагородив 76 волонтерів.

Серед нагороджених і волонтер із Житомира – Компанець Ігор Володимирович.

(У відкритих джерелах Житомир.info не вдалося знайти інформації про Ігоря Компанця).

Зазначимо, що відзнака президента України «Золоте серце» заснована Указом президента України Володимира Зеленського 5 грудня 2022 року (№825/2022).

Відзнака виготовляється із позолоченого срібла і має вигляд стилізованого зображення серця, утвореного зігнутою пластиною з отворами. Крізь отвори пропущені синя та жовта нитки, які перехрещуються. Розміри відзнаки: висота – 40 мм, ширина – 30 мм. На зворотному боці відзнаки – застібка для прикріплення до одягу.

Нагадаємо, 5 грудня 2022 року з нагоди Міжнародного дня волонтера у Житомирі для волонтерів влаштували святковий концерт та відзначили їх нагородами й грамотами.

Як повідомляв Житомир.info, указом від 3 грудня 2021 року з нагоди Міжнародного дня волонтера президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами волонтерів, серед яких голова благодійного фонду «Рідне Полісся» Вячеслав Стасюк (фонд зареєстрований у Житомирі).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: волонтер День волонтера волонтерство відзнака указ "Золоте серце"  
Матеріали по темі