Місто

Школа сучасності «IT Step School» у Житомирі відкриває набір на другий семестр та запрошує на відкритий урок

27 January 2023, 16:45

Школа майбутнього «ІТ STEP SCHOOL» у Житомирі відкрила набір на другий семестр для учнів 5-11 класів.

У школі вміють зацікавити дітей, адже тут не має нудних уроків або консервативних вчителів, натомість пропонують прогресивний підхід до освітнього процесу.

«Переваги навчання у в «ІТ STEP SCHOOL» – це малокомплектні класи, спільноти для розвитку, мультимедійність, підготовка до ЗНО, гейміфікація та мотивація учнів», - говорить директорка «ІТ STEP SCHOOL» Ірина Колодзінська.

Сучасне покоління школярів вимагає новітніх підходів до навчання тому в «ІТ STEP SCHOOL» пропонують: планшет замість підручників, електронний щоденник, ніякого домашнього завдання в класичному розумінні й звісно систему мотивації школярів. На уроках не просто вивчають сучасні технології як окремий предмет, а й інтегрують у звичайні дисципліни.

«У нашій школі діти, крім предметів передбачених державним стандартом, вивчають предмети, які пов'язані з IT-сферою. Великий акцент ми робимо на іноземні мови, зокрема, на німецьку та китайську. Також діти поглиблено вивчають англійську мову. Велику увагу ми приділяємо інтегрованим урокам, наприклад англійська мова та біологія. Тобто, якісь біологічні моменти, терміни поєднуємо з вивченням англійської мови», - розповідає заступниця директора «ІТ STEP SCHOOL» Ольга Попіль.

Тут навчаються справжні лідери, творчі особистості. Учні розповідають, чим же відрізняється«ІТ STEP SCHOOL».

«Ми тут використовуємо різні технології на повну. У нас у кожного є свій комп'ютер, це реально робить цю школу – школою майбутнього. Ми розглядаємо на уроках різні 3D-моделі, карти дивимося, різні відосики, граємо в ігри, проходимо тести на тему уроку. До речі, у нас є VR-окуляри, наприклад на уроках історії ми ходимо середньовічним містом – це топчик», - ділиться учениця «ІТ STEP SCHOOL» Вікторія Бортник.

«Наші вчителі дуже драйвові. У нас завжди весело і це заохочує до навчання. Ще у нас є IT-предмети, яких немає в інших школах. Наприклад, 3D-моделювання, програмування та вебдизайн», - говорить учень «ІТ STEP SCHOOL» Олександр Ракович.

У школі замість класного керівника – куратор, який не лише допомагає батькам відслідковувати успіхи дитини, а й знаходиться на одній хвилі з учнями.

«Оскільки в «ІТ STEP SCHOOL» центром уваги є дитина, то куратор – це своєрідний педагог-друг, до якого у будь-якій ситуації учень може звернутися за допомогою», - говориться кураторка«ІТ STEP SCHOOL»Катерина Іванова.

«Також куратор - це та людина, яка мотивує, надихає і робить найрізноманітнішим шкільне життя. Наприклад, проведення вау днів, кейс днів, а також зустрічі з цікавими людьми», - говориться кураторка«ІТ STEP SCHOOL» Оксана Процюк.

В «ІТ STEP SCHOOL» дбають про безпеку. В закладі облаштоване укриття, саме тут під час тривоги продовжується навчальний процес. Також в укритті є вже все для потреб учнів та педагогів: пледи, кухонні прилади й навіть душ. Крім того, школа має власний генератор тому навіть у блекаут залишають зі світлом.

18 лютого «ІТ STEP SCHOOL» запрошує на відкритий урок української літератури. Дізнатися більше та записатися можна тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа IT Step School 
Матеріали по темі